ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
ZSP nr 5 w Białymstoku WITA. Zob@cz nas od dobrej strony....
nazwy szkol11
zsp5 logo 300 male 
 godlo2


Ksiądz Jerzy Popiełuszko

Drukuj
Nieustraszony obrońca prawdy
Więcej…
 

Wyniki egzaminu na kartę motorowerową

Drukuj
Lista osób, które zdały egzamin teoretyczny na kartę motorowerową.

motorowery

Więcej…
 

KONKURS „EKO-PLANETA”

Drukuj

ekolaneta
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW NASZEGO GIMNAZJUM

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „EKO-PLANETA”

Więcej…
   

,,Stawiamy na pomoc ludziom”.

Drukuj

Debata plenarna

logoDnia 23 kwietnia 2010 o godzinie 14.00 w sali nr 112 w naszej szkole – Publicznym Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała debatę plenarną dotyczącą  działań szkolnych i lokalnych realizowanych przez nasz Samorząd Uczniowski. Temat debaty brzmiał ,,Stawiamy na pomoc ludziom”. Ostatnio naszym mottem stały się słowa Matki Teresy z Kalkuty: „Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie.” Okazało się to szczególnie ważne po przeprowadzeniu i przeanalizowaniu wyników ankiety przeprowadzonej w naszym gimnazjum w marcu br. dotyczącej struktury i działalności SU. We wzmocnieniu roli SU mogą pomóc jedynie uczniowie szczerze oddani idei pracy na rzecz innych.

Więcej…
 

„DOBRO ŚWIADCZONE INNYM – POWRACA DO NAS”

Drukuj
logoUczniowie klasy I c z inicjatywy wychowawczyni Ewy Mroziewskiej przyłączyli się do akcji WÓZKI ZA NAKRĘTKI. Jej celem jest uzbieranie czterech ton plastikowych nakrętek, które następnie odkupi firma przetwarzająca plastik. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup elektrycznych wózków inwalidzkich, a następnie przekazane niepełnosprawnym dzieciom.
Więcej…
 

PG 18 "Na wspólnej"

Drukuj

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA REPORTAŻ FILMOWY

Zespół uczniów z klasy III K w składzie
Paulina Ostrowska, Aneta Kondratowicz i Kamil Wołejko

przy wsparciu p. Joanny Rećko zdobył trzecie miejsce w konkursie Panasonic Kid Witness News za reportaż filmowy o tematyce ekologicznej „Ostatni koń". Zwyciężyli gimnazjaliści z Torunia przed zespołem z Jerzmanowej. Jury podkreśliło bardzo dobrą konstrukcję dramaturgiczną reportażu, świetnie dobranego bohatera i wnikliwą obserwację dokumentalną." Laureaci trzeciego miejsca otrzymali nagrody rzeczowe: zestawy audio firmy Panasonic i zwiedzili plan serialu „Na Wspólnej". Gratulujemy.

galeria

 

Galeria zdjęć z egzaminów gimnazjalnych 2010

Drukuj
galeria
 

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego

Drukuj

flagaangliiUczennice naszego gimnazjum, Joanna Żybul z klasy 3b – uczennica P. Elżbiety Bołbot i Natalia Kuźmicka z klasy 3d – uczennica P. Reginy Siemiończyk zajęły ex aequo pierwsze miejsce w międzyszkolnym „Konkursie z wiedzy o krajach anglojęzycznych” zorganizowanym przez Publiczne Gimnazjum Nr 9 im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych Na Zachodzie w Białymstoku, który odbył się 23 marca 2010 r.

Gratulujemy!Śmiech Joanna Sołowianowicz

 

Konkurs języka angielskiego „O Canada!”

Drukuj

Konkurs kulturoznawczy – “O Canada!” odbył się 26 marca 2010 r. Uczestnicy musieli wykazać się szczegółową wiedzą w zakresie znajomości historii, geografii i kultury Kanady oraz dobrą znajomością języka angielskiego. Konkurs miał formę testu. Wzięło w nim udział 32 uczestników.

Więcej…
 

Laureaci konkursów przedmiotowych 2010

Drukuj

Elita uczniowska z PG nr 18
im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

front2

Od lewej Wosek Agnieszka Barbara, Pałygiewicz Natalia, Gorbacz Zuzanna, Dobrzyńska Katarzyna, Haponiuk Dorota, Łochnicka Agata, Kalinowski Arkadiusz.
W tle Dyr. Dariusz Mierzyński.
Na zdjęciu brakuje jedynego laureata z klasy pierwszej jest to Mariusz Białasz oraz Izabeli Rudkowskiej.

Więcej…
 

Laureaci konkursów przedmiotowych

Drukuj

Laureaci konkursów przedmiotowych

Publicznego Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego
w roku szkolnym 2009/2010

 

Więcej…
 

Zbiorcza relacja TRZYMAJ FORMĘ 2010

Drukuj
Bardzo serdecznie zapraszam
na obejrzenie i przeczytanie
materiałów z corocznej szkolnej imprezy 

PIĄTA ROCZNICA ŚMIERCI JANA PAWŁA II

Drukuj
W OCZEKIWANIU NA BEATYFIKACJĘ

   

Żaden konkretny, ustalony z dokładnością do minuty moment czasu nie zapisał się     w świadomości milionów żyjących dziś ludzi tak bardzo, jak rok 2005, sobota 2 kwietnia, godzina 21.37. Wtedy to właśnie, w osiemdziesiątym piątym roku życia i dwudziestym siódmym roku pontyfikatu, zmarł papież Jan Paweł II.

Pięć lat po śmierci papieża Polaka snujemy refleksję, jak bardzo jego osoba jest obecna w naszym życiu i ile z jego życiowej mądrości pozostało w naszych sercach.       W tym roku chciałbym się odwołać do fragmentu homilii Jana Pawła II wygłoszonej 22 maja 1995 roku w Skoczowie. W jej treści papież odnosi się do wartości krzyża w tajemnicy ludzkiego życia.

Więcej…
 

8 WSPANIAŁYCH

Drukuj

Nasi uczniowie na scenie XV Gali Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych.


Więcej…
 

Fryzury wiosenne 2010

Drukuj

Pierwszego dnia wiosny w roku 2010 odbył się konkurs zorganizowany przez samorząd uczniowski na "najzabawniejszą wiosenną fryzurę".

Konkurs wygrała Agnieszka Piekut z klasy III L wyróżnienie Joanna Piechowska klasa III S. Nagrodą w konkursie były bilety do kina Helios.

Popatrzcie także, na nową formę prezentowania galerii fotografii.

Zdjęcia tu

 


Strona 63 z 64