Spotkanie z Panią Martą ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa- Pszczółki- 2018/19

Dnia 15.03.2019 Nasze Przedszkole odwiedziła Pani Marta Chruściel ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa, która w zabawny i przystępny sposób pokazała dzieciom czym jest wolontariat i w jaki sposób można zostać wolontariuszem. Dzieci na warsztatach wykonały własnoręcznie przytulankę - słonia, którego późnej zabrały do domu. Cały dochód z warsztatów został przekazany na opłacenie kosztów remontu ośrodka dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i autyzmem w Kostrach Noskach.

1   2   3