ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Plan sal

Drukuj
Plan sal ZSP5 Białystok Plan sal ZSP5 Białystok | Rok szkolny 2019/20120 | Data publikacji: 28.08.2019...


2021102106107108
109112113119123124
125129201202203205
206207208211212216
217218223141142144
MS30MS41DS1DS2DS3silownia
tenisowabasenbasenboisko004

20
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



21
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



102
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  3 C
KZ
Dąbrowska
3 C
KZ
Dąbrowska
  3 C
KZ
Dąbrowska
2.
8.55-9.40
3 C
Język angielski
Sołowianowicz
3 C
KZ
Dąbrowska
3 C
KZ
Dąbrowska
  3 C
KZ
Dąbrowska
3.
9.50-10.35
3 C
KZ
Dąbrowska
3 C
KZ
Dąbrowska
  3 C
KZ
Dąbrowska
3 C
Język angielski
Sołowianowicz
4.
10.45-11.30
3 C
KZ
Dąbrowska
3 C
KZ
Dąbrowska
  3 C
KZ
Dąbrowska
3 C
KZ
Dąbrowska
5.
11.50-12.35
3 C
Religia kat.
Borek
3 C
KZ
Dąbrowska
  3 C
KZ
Dąbrowska
3 C
Religia kat.
Borek
6.
12.55-13.40
      3 C
KZ
Dąbrowska
 
7.
13.50-14.35
      3 C
Religia pr.
Kiczko
3 A
Religia pr.
Kiczko
 
8.
14.45-15.30
         
--...



106
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
   
2.
8.55-9.40
3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
   
3.
9.50-10.35
3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
    3 B
Język angielski
Nieścior
4.
10.45-11.30
3 B
Religia kat.
Borek
3 B
KZ
Nieścior
  3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
5.
11.50-12.35
3 B
Język angielski
Nieścior
    3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
6.
12.55-13.40
3 B
Zajęcia pozalekcyjne
Nieścior
    3 B
KZ
Nieścior
3 B
KZ
Nieścior
7.
13.50-14.35
      3 B
KZ
Nieścior
3 B
Religia kat.
Borek
8.
14.45-15.30
         
--...



107
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
KZ
Zajkowska
3 A
KZ
Zajkowska
    3 A
KZ
Zajkowska
2.
8.55-9.40
3 A
KZ
Zajkowska
3 A
KZ
Zajkowska
  3 A
KZ
Zajkowska
3 A
KZ
Zajkowska
3.
9.50-10.35
3 A
KZ
Zajkowska
  3 A
Religia kat.
Borek
3 A
KZ
Zajkowska
3 A
KZ
Zajkowska
4.
10.45-11.30
3 A
KZ
Zajkowska
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
KZ
Zajkowska
3 A
KZ
Zajkowska
 
5.
11.50-12.35
3 A
Religia pr.
Kiczko
3 C
Religia pr.
Kiczko
  3 A
KZ
Zajkowska
3 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
Język angielski
Sołowianowicz
6.
12.55-13.40
    3 A
KZ
Zajkowska
3 A
KZ
Zajkowska
3 A
Religia kat.
Borek
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



108
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      2 C
KZ
Sasinowska
 
2.
8.55-9.40
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
Religia kat.
Harasimowicz
2 C
KZ
Sasinowska
 
3.
9.50-10.35
2 C
Język angielski
Sołowianowicz
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
Język angielski
Sołowianowicz
2 C
KZ
Sasinowska
 
4.
10.45-11.30
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
KZ
Sasinowska
5.
11.50-12.35
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
Zajęcia pozalekcyjne1
Sasinowska
2 C
KZ
Sasinowska
2 C
Zajęcia pozalekcyjne
Klem
2 C
Religia kat.
Harasimowicz
6.
12.55-13.40
    2 C
KZ
Sasinowska
2 B
KZ
Misiejuk
2 C
KZ
Sasinowska
7.
13.50-14.35
        2 C
KZ
Sasinowska
8.
14.45-15.30
         
--...



109
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  2 B
Język angielski
Sołowianowicz
2 B
Religia kat.
Harasimowicz
  2 B
Religia kat.
Harasimowicz
2.
8.55-9.40
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
    2 B
KZ
Misiejuk
3.
9.50-10.35
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
4.
10.45-11.30
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
Język angielski
Sołowianowicz
2 B
KZ
Misiejuk
5.
11.50-12.35
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
Zajęcia pozalekcyjne
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
KZ
Misiejuk
2 B
Religia pr.
Kiczko
2 C
Religia pr.
Kiczko
6.
12.55-13.40
2 B
Religia pr.
Kiczko
2 C
Religia pr.
Kiczko
       
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



112
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 A
Język angielski
Lajdorf
       
2.
8.55-9.40
2 A
KZ
Lajdorf
    2 A
KZ
Lajdorf
 
3.
9.50-10.35
2 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Lajdorf
2 A
Religia kat.
Harasimowicz
2 A
KZ
Lajdorf
 
4.
10.45-11.30
2 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Lajdorf
2 A
Religia kat.
Harasimowicz
5.
11.50-12.35
  2 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Lajdorf
2 A
Język angielski
Lajdorf
2 A
KZ
Lajdorf
6.
12.55-13.40
  2 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Lajdorf
  2 A
KZ
Lajdorf
7.
13.50-14.35
    2 A
Zajęcia pozalekcyjne
Lajdorf
  2 A
KZ
Lajdorf
8.
14.45-15.30
         
--...



113
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
Język angielski
Sołowianowicz
2.
8.55-9.40
    1 A
Język angielski
Sołowianowicz
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
 
3.
9.50-10.35
1 A
Religia kat.
Harasimowicz
  1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
4.
10.45-11.30
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
5.
11.50-12.35
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
  1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
6.
12.55-13.40
  1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
1 A
Religia kat.
Harasimowicz
   
7.
13.50-14.35
  1 A
KZ
PÓŁKOŚNIK
     
8.
14.45-15.30
         
--...



119
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 B
Język angielski
Sołowianowicz
       
2.
8.55-9.40
1 B
KZ
Hryniewicka
  1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
 
3.
9.50-10.35
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
Religia kat.
Harasimowicz
4.
10.45-11.30
1 B
Religia kat.
Harasimowicz
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
Język angielski
Sołowianowicz
5.
11.50-12.35
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
Religia pr.
Kiczko
1 C
Religia pr.
Kiczko
1 B
KZ
Hryniewicka
1 B
KZ
Hryniewicka
6.
12.55-13.40
  1 B
Zajęcia pozalekcyjne
Hryniewicka
    1 B
KZ
Hryniewicka
7.
13.50-14.35
        1 B
KZ
Hryniewicka
8.
14.45-15.30
         
--...



123
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
KZ
Półkośnik
     
2.
8.55-9.40
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
KZ
Półkośnik
  1 C
Religia kat.
Harasimowicz
3.
9.50-10.35
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
Język angielski
Sołowianowicz
1 C
KZ
Półkośnik
  1 C
KZ
Półkośnik
4.
10.45-11.30
1 C
Religia pr.
Kiczko
1 B
Religia pr.
Kiczko
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
KZ
Półkośnik
5.
11.50-12.35
  1 C
KZ
Półkośnik
1 C
Religia kat.
Harasimowicz
1 C
KZ
Półkośnik
1 C
KZ
Półkośnik
6.
12.55-13.40
      1 C
KZ
Półkośnik
 
7.
13.50-14.35
      1 C
Język angielski
Sołowianowicz
 
8.
14.45-15.30
         
--...



124
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
        6 A
Język angielski
Sołowianowicz
3.
9.50-10.35
      5 A
Język angielski
Sołowianowicz
 
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
6 A
Język angielski
Sołowianowicz
     
6.
12.55-13.40
      6 A
Język angielski
Sołowianowicz
 
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



125
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
6 A
Biologia
Szymańska
       
5.
11.50-12.35
  5 A
Biologia
Szymańska
     
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



129
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



201
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



202
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
  6 A
WDŻWR
Kotyńska
     
7.
13.50-14.35
  5 A
WDŻWR
Kotyńska
     
8.
14.45-15.30
         
--...



203
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
        5 A
Plastyka
Molska
6.
12.55-13.40
6 A
Plastyka
Molska
       
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



205
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
5 A
Historia
Paszko
       
2.
8.55-9.40
    6 A
Historia
Paszko
   
3.
9.50-10.35
6 A
Historia
Paszko
  5 A
Historia
Paszko
   
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



206
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
  6 A
Matematyka
Lisowska
  6 A
Zajęcia pozalekcyjne
Lisowska
 
3.
9.50-10.35
  5 A
Matematyka
Lisowska
6 A
Matematyka
Lisowska
6 A
Matematyka
Lisowska
6 A
Matematyka
Lisowska
4.
10.45-11.30
    5 A
Matematyka
Lisowska
5 A
Matematyka
Lisowska
5 A
Matematyka
Lisowska
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



207
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



208
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
        6 A
Język polski
Wardowicz
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
  6 A
Język polski
Wardowicz
    5 A
Język polski
Wardowicz
4.
10.45-11.30
5 A
Godz. wychowawcza
Wardowicz
6 A
Język polski
Wardowicz
     
5.
11.50-12.35
6 A
Język polski
Wardowicz
  6 A
Język polski
Wardowicz
5 A
Język polski
Wardowicz
 
6.
12.55-13.40
5 A
Język polski
Wardowicz
  5 A
Język polski
Wardowicz
5 A
Język polski
Wardowicz
 
7.
13.50-14.35
    5 A
Zajęcia pozalekcyjne
Wardowicz
   
8.
14.45-15.30
         
--...



211
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
        6 A
Geografia
Bartoszuk
6.
12.55-13.40
        5 A
Geografia
Bartoszuk
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



212
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
    6 A
Religia kat.
Borek
  6 A
Religia kat.
Borek
5.
11.50-12.35
    5 A
Religia kat.
Borek
   
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
5 A
Religia kat.
Borek
       
8.
14.45-15.30
         
--...



216
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    6 A
Muzyka
Artysiewicz
   
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
      6 A
Godz. wychowawcza
Artysiewicz
 
6.
12.55-13.40
  5 A
Muzyka
Artysiewicz
     
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



217
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



218
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



223
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
    6 A
Religia pr.
Kiczko
  6 A
Religia pr.
Kiczko
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



141
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
      6 A
Technika
Klem
 
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
        5 A
Technika
Klem
8.
14.45-15.30
         
--...



142
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



144
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
        6 A
Informatyka1
Klem
7.
13.50-14.35
      5 A
Informatyka1
Klem
 
8.
14.45-15.30
      6 A
Informatyka2
Klem
5 A
Informatyka2
Klem
--...



MS30
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
WF1
Klimaszewski
2 C
WF
Sasinowska
1 B
WF
Hryniewicka
2 A
WF
Lajdorf
 
2.
8.55-9.40
  2 A
WF
Lajdorf
2 B
WF
Misiejuk
  1 A
WF
PÓŁKOŚNIK
3.
9.50-10.35
        2 C
WF
Sasinowska
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
        1 C
WF
Półkośnik
7.
13.50-14.35
      2 B
WF
Misiejuk
 
8.
14.45-15.30
         
--...



MS41
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 B
Zajęcia sportowe
Zajko
  1 C
WF
Półkośnik
1 B
WF
Hryniewicka
 
2.
8.55-9.40
6 A
WF
Chyża
       
3.
9.50-10.35
  1 A
Zajęcia pozalekcyjne
Klimaszewski
     
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
1 A
WF
PÓŁKOŚNIK
3 C
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
     
7.
13.50-14.35
    3 A
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
   
8.
14.45-15.30
         
--...



DS1
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  6 A
WF
Chyża
5 A
WF ch
Zajko
5 A
WF ch
Zajko
5 A
WF ch
Zajko
2.
8.55-9.40
    5 A
WF ch
Zajko
5 A
WF ch
Zajko
5 A
WF ch
Zajko
3.
9.50-10.35
      1 C
Zajęcia pozalekcyjne
Klimaszewski
2 A
Zajęcia sportowe
Zajko
4.
10.45-11.30
        3 A
WF1
Klimaszewski
5.
11.50-12.35
  3 B
WF1
Klimaszewski
     
6.
12.55-13.40
    6 A
Zajęcia sportowe
Klimaszewski
   
7.
13.50-14.35
      6 A
WF
Chyża
 
8.
14.45-15.30
         
--...



DS2
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
6 A
WF
Chyża
5 A
WF dz
Klimaszewski
5 A
WF dz
Klimaszewski
5 A
WF dz
Klimaszewski
5 A
WF dz
Klimaszewski
2.
8.55-9.40
5 A
WF dz
Klimaszewski
5 A
WF dz
Klimaszewski
5 A
WF dz
Klimaszewski
5 A
WF dz
Klimaszewski
5 A
WF dz
Klimaszewski
3.
9.50-10.35
5 A
WF dz
Klimaszewski
       
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



DS3
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  5 A
WF ch
Zajko
     
2.
8.55-9.40
5 A
WF ch
Zajko
5 A
WF ch
Zajko
     
3.
9.50-10.35
5 A
WF ch
Zajko
       
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



silownia
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



tenisowa
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



basen
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
  3 A
WF
Zajkowska
3 B
WF
Nieścior
   
4.
10.45-11.30
  3 A
WF
Zajkowska
3 B
WF
Nieścior
   
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



basen
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
    3 C
WF
Dąbrowska
   
4.
10.45-11.30
    3 C
WF
Dąbrowska
   
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



boisko
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...



004
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
--...


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
 

wyszukiwarka

logo akademia rodziny

 

ksz zaw

 

ksz og

 

logo unicef

logo sz r trakt

logosiatka

LOGO siatka

Batory 18 - Białystok

sos