Zielona szkoła 2014 - fotogaleria

front1

W dniach 26.04-01.05.2014r nasi uczniowie i Pani pedagog byli uczestnikami „Zielonej Szkoły” w Szklarskiej Porębie w następującym składzie:

1. Marek Mielechowicz klasa III B,
  2. Mateusz Pilipajć klasa III B,
  3. Sandra Stolarczyk Klasa I B,
  4. Natalia Dembko klasa I B.
  5. Kamila Gusztyn klasa I L,
  6. Magdalena Liżewska klasa I L,
  7. Wiktoria Martus klasa I L,
  8. Patrycja Merchelska klasa I L,
  9. Beata Rymkiewicz klasa I L
  10. Paweł Michniuk klasa II A,
  11. Paweł Milewski klasa II A,
  12. Mateusz Nurczyk klasa II A.

Mieliśmy możliwość poznania pięknych okolic Dolnego Śląska. Pomimo napiętego harmonogramu program został zrealizowany w całości. I tak pierwszego dnia mieliśmy wycieczkę pieszą na Złoty Widok, Chybotek, Wodospad Kamieńczyka, Krucze Skały, Krzywe Baszty (podziwialiśmy krajobrazy Karkonoszy). Następnego dnia odwiedziliśmy Chatę Walońską i Lesną Hutę w Szklarskiej Porębie (Pani pedagog udało się uformować tradycyjną metodą szklany kwiat). Trzeciego dnia zwiedzaliśmy malowniczo położony Karpacz, a tam muzeum „Karkonoskie Tajemnice”. W drodze powrotnej do Szklarskiej Poręby zatrzymaliśmy się w Mysłakowicach w „Parku Miniatur Budowle Świata” (najsłynniejsze budowle z pięciu kontynentów). W przedostatnim dniu pobytu zdobyliśmy górę Wysoki Kamień, a uczennice z klasy I L wspięły się na górę Szrenica (brawo !!!). I w taki oto sposób nadszedł dzień wyjazdu. Dzięki fundacji „Dziewczynka z zapałkami” dotarliśmy na drugi kraniec naszego pięknego kraju. Mamy nadzieję, że w następnym roku również gdzieś wyruszymy.

galeria 3 mala