ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
OGŁOSZENIA >>> Uczniu, rodzicu, nauczycielu

Uczniu, rodzicu, nauczycielu

Drukuj

czekamy naZagłosuj na nasz projekt pt. „Renesansowa osiemnastka, czyli jak ubrać króla” w konkursie „Projekt z klasą Nowej Ery”. Do wygrania nagrody pieniężne po 2 tys. zł na dofinansowanie realizacji projektu. Stroje dla pary królewskiej to nasza wspólna sprawa.

Kliknij w link: http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa5/projekty.html#boxes

Następnie w pole szukaj wpisz numer projektu, czyli 328. Kliknij zagłosuj, a następnie wpisz swój adres mailowy oraz imię i nazwisko (numer telefonu nie jest konieczny). Na twoją pocztę przyjdzie link do strony, w który musisz kliknąć. Już zagłosowałeś!. Głosować można raz dziennie z jednego adresu mailowego. Przy kolejnych głosowaniach wystarczy podanie adresu mailowego, bez potrzeby wchodzenia we własną skrzynkę odbiorczą.

 

Głosujcie codziennie do 12 grudnia.

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.