ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Terminarz „BATORY BASKET CUP” 27-29.03.2015 Białystok

Drukuj

I Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców rocznik 2000

BATORY BASKET CUP 27-29.03.2015 Białystok

Terminarz gier – Białystok, sala PG 18 ul. Magnoliowa

Piątek 27.03.2015

Nr

Godz.

                             Drużyny

       Wyniki

1.

14.30

Bat Sierakowice – Region Grodno

 

2.

15.45

Kuźnia Stalowa Wola – Piotrówka Radom

 

3.

17.00

SC Lazdijai – Truso Elbląg

 

4.

18.15

MKS Batory 18 Białystok– UKS Cztery-Trzy Lublin

 

5.

19.30

Piotrówka Radom – Truso Elbląg

 

6.

20.45

UKS Cztery-Trzy Lublin   – Bat Sierakowice

 

Sobota 28.03.2015

7.

08.00

Truso Elbląg – Kuźnia Stalowa Wola

 

8.

09.15

MKS Batory 18 Białystok – Region Grodno

 

9.

10.30

Kuźnia Stalowa Wola – SC Lazdijai

 

10.

12.15

UKS Cztery – Trzy Lublin – Region Grodno

 

11.

13.30

MKS Batory 18 Białystok – Bat Sierakowice

 

12.

14.45

Piotrówka Radom – SC Lazdijai

 

13.

16.00

IVB – IIIA

 

14.

17.15

IVA – IIIB

 

15.

18.30

IB – IIA

 

16.

19.45

IIB – IA

 

Około godz. 11.45 uroczyste rozpoczęcie turnieju

Niedziela 29.03.2015

17.

08.30

Mecz o VII miejsce

 

18.

09.45

Mecz o V miejsce

 

19.

11.00

Mecz o III miejsce

 

20.

12.15

Mecz o I miejsce

 

Około godz. 14.00 uroczyste zakończenie turnieju

I Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców rocznik 2000

BATORY BASKET CUP 27-29.03.2015 Białystok

 

Tabela wyników

Grupa A

Lp.

Drużyna

1

2

3

4

Punkty

Miejsce

1.

Region Grodno

X

         

2.

BAT Sierakowice

 

X

       

3.

UKS Cztery - Trzy Lublin

   

X

     

4.

MKS BATORY 18   Białystok

     

X

   

Grupa B

Lp.

Drużyna

1

2

3

4

Punkty

Miejsce

1.

S C Lazdijai

X

         

2.

KUŹNIA Stalowa Wola

 

X

       

3.

PIOTRÓWKA Radom

   

X

     

4.

TRUSO Elbląg

     

X