Nasze MOTTO

Z wszystkich ludzkich rzeczy tylko wiedza jest nieśmiertelna. Plutarch

Konkurs plastyczny z języka angielskiego

flagaangliiW naszym gimnazjum odbył się konkurs plastyczny z języka angielskiego na najciekawszy collage „ With tongue- in- cheek” ( Z przymrużeniem oka ). Zorganizowały go p. Joanna Sołowianowicz i Grażyna Nieścior.

Zadaniem uczniów było przedstawienie w zabawny, groteskowy sposób symboli krajów anglojęzycznych techniką collage.

Uczniowie wykazali się tak  wielką pomysłowością, że jury miało duży kłopot, by wybrać tylko 3 najciekawsze  kompozycje. W związku z tym nagrodzeni zostali:

I miejsce – Marta Tkaczuk z klasy II D

- Agnieszka Piekut z klasy III L

II miesce – Katarzyna Żebrowska z klasy I B

- Damian Wiśniewski z klasy I D

- Diana Dubaniewicz z klasy II A

III miejsce – Aniela Wasilczuk z klasy I B

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy pomysłowości i kreatywności, zaś wszystkich zachęcamy do uczestnictwa w naszych kolejnych konkursach.

wyszukiwarka

nabor1

ksz zaw

ksz og

logo unicef

Dzisiaj jest: Niedziela
31 Sierpnia 2014
Bohdan, Paulina, Rajmund, Rajmunda,
Świętosław

Do końca roku zostało 123 dni.
Zodiak: Panna

KTO JEST Online