SPORT w SZKOLE >>> NEWS >>> II miejsce w Białymstoku !!!

II miejsce w Białymstoku !!!

DSC 2890 front DSC 2901 front

22.10.2015 w PG 12 w Białymstoku odbyło się PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU ZA ROK SZKOLNY 2014/2015.

W rywalizacji sportowej gimnazjów wzieło udział 30 szkół. W punktacji łącznej PG 18 zajęło II miejsce ex. z PG 15 chłopcy II m., dziewczęta III m.

Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński odebrał z rąk władz miasta: puchary, nagrody i gratulacje. Wyróżnieni zostali też nauczyciele wych. fiz. pani BARBARA ZAJKOWSKA i pan JAROSŁAW SUPROŃ.

Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński składa gratulacje i podziękowania wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesu.

<<<tabela z punktacją i rankingiem>>>

<<<fotogaleria z uroczystości>>>

B. Zajkowska