ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
OGŁOSZENIA >>> Wojewódzki Konkurs Biologiczny – WYNIKI 2016

Wojewódzki Konkurs Biologiczny – WYNIKI 2016

Drukuj

Prace z etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego będą do wglądu w Publicznym Gimnazjum nr 18 w Białymstoku, ul. Magnoliowa 13, w następujących terminach:

14.03.2016r. (poniedziałek) w godz. 16.30-18.00 w sali 129

15.03.2016r. (wtorek) w godz. 11.30- 12.30 w sali 129

16.03.2016r. (środa) w godz. 14.00- 15.30 w sali 129

WYNIKI <kliknij więcej>>>

Prace będą udostępniane wyłącznie rodzicom (prawnym opiekunom)– pkt. II Regulaminu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - uczestników etapu rejonowego za okazaniem dokumentu tożsamości.

Zgodnie z Regulaminem Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego:

Odwołanie od wyników stopnia wojewódzkiego wnosi się w terminie 3 dni od dnia ogłoszenia listy finalistów i laureatów konkursu za pośrednictwem Przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Konkursowej do Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej powołanej przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Odwołanie składa się w sekretariacie szkoły będącej siedzibą Wojewódzkiej Komisji Konkursowej.

Odwołania należy składać w sekretariacie Publicznego Gimnazjum nr 18 w Białymstoku.

Ostateczny termin składania odwołań to 16.03(środa) godz. 15.30.

Odwołanie należy złożyć na formularzu dostępnym na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Najpóźniej następnego dnia od upływu terminu wnoszenia odwołań, Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Konkursowej, do którego wpłynęło odwołanie składa je w sekretariacie Kuratorium Oświaty w Białymstoku wraz z pracą i kartą kodową uczestnika, do rozpatrzenia przez Wojewódzką Komisję Odwoławczą.

Wojewódzka Komisja Odwoławcza rozpatruje odwołanie w terminie 5 dni od daty przekazania odwołania do Kuratorium Oświaty.

Najpóźniej w terminie 10 dni od daty przeprowadzenia ostatniego konkursu przedmiotowego, Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej informuje wnoszącego odwołanie o ostatecznym wyniku.

Rozstrzygnięcie Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej wydane na skutek rozpatrzenia odwołania jest ostateczne.

Bożena Sobolewska

Lp.

Dane ucznia

Nazwa szkoły

 

Imię (imiona)

Nazwisko

Klasa

Liczba Uzyskanych Punktów

1

Piotr

Bagiński

III

Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży

49

2

Natalia Anastazja

Bieniewska

III

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

48

3

Patrycja

Biryło

II

Gimnazjum w Kuźnicy

49

4

Ewa

Borowska

III

Gimnazjum Integracyjne Nr 3 w Sokółce

54

5

Julia

Borowska

II

Gimnazjum nr 2 w Sokółce

51

6

Marta

Charkiewicz

III

Publiczne Gimnazjum nr 30 w Białymstoku

50

7

Daria Małgorzata

Chrzanowska

III

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce

53

8

Weronika

Cilulko

III

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Białymstoku

44

9

Anna

Czerwińska

III

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Sokołach

49

10

Julia

Daniluk

III

Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

50

11

Aleksandra Maria

Dołżyńska

III

Społeczne Gimnazjum Nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku

59

12

Wojciech

Droździewicz

III

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

51

13

Mateusz

Dudziński

III

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży

52

14

Jakub

Dziemiańczuk

III

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Białymstoku

52

15

Sara

Dziemiańczyk

II

Publiczne Gimnazjum nr 19 Sportowe w Białymstoku

52

16

Michał

Filim

III

Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

45

17

Kacper

Filipkowski

III

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży

53

18

Weronika

Floraszek

III

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zespole Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku

57

19

Sara Anna

Frankowska

III

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

54

20

Anna

Gawecka

III

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wiźnie

48

21

Martyna

Giegiel

III

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

47

22

Jędrzej Janusz

Gosiewski

II

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

52

23

Weronika

Góryńska

II

Gimnazjum w Suchowoli

48

24

Katarzyna

Grabowska

III

Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

51

25

Aleksandra

Grodzka

III

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem

53

26

Tomasz

Grygoruk

II

Publiczne Gimnazjum nr 30 w Białymstoku

47

27

Weronika Anna

Grzymała

III

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży

44

28

Oliwia

Hankowska

III

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

49

29

Hubert

Hołubowicz

II

Gimnazjum nr 2 w Sokółce

39

30

Julia

Jarmołowicz

III

Publiczne Gimnazjum Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Białymstoku

55

31

Mateusz

Jastrzębski

III

Publiczne Gimnazjum w Śniadowie

52

32

Michał

Jaśkowski

III

Publiczne Gimnazjum im. St. A. Szczuki w Szczuczyniu

51

33

Aleksandra

Kamianowska

III

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

52

34

Kamila

Karpienko

I

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce

47

35

Małgorzata

Kazberuk

III

Społeczne Gimnazjum Nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku

59

36

Ewelina

Kazimieruk

III

Publiczne Gimnazjum nr 30 w Białymstoku

51

37

Izabela Gabriela

Kochańska

III

Gimnazjum w Sidrze

42

38

Jakub

Kopczyński

I

Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim

54

39

Agnieszka Weronika

Korkuz

II

Publiczne Gimnazjum nr 30 w Białymstoku

51

40

Karolina

Korowaj

II

Publiczne Gimnazjum im. Tamary Sołoniewicz w Narewce

53

41

Klaudia

Korytkowska

II

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży

54

42

Urszula

Koszycka

III

Publiczne Gimnazjum nr 15 im. Wiesława Kazaneckiego w Białymstoku

52

43

Małgorzata

Kowalewska

II

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce

46

44

EWELINA

KOWALSKA

III

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czyżewie

52

45

Paweł

Kozłowski

II

Miejskie Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zambrowie

51

46

Paweł

Kusznier

III

Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

54

47

Julia

Kuzyka

III

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

56

48

Monika

Leśniewska

III

Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

52

49

Kamila

Łuczaj

II

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

52

50

Magdalena

Malewicz

III

Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Synów Pułku w Białymstoku

52

51

Maciej

Maliszewski

III

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu

57

52

Julia

Matejczuk

III

Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

54

53

Adrian

Matwiejuk

III

Publiczne Gimnazjum Nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

48

54

Aleksandra

Mężyńska

III

Gimnazjum w Zespole Szkół w Kobylinie-Borzymach

53

55

Gabriela

Mieczkowska

III

Publiczne Gimnazjum nr 16 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku

48

56

Monika

Miron

III

Gimnazjum w Krynkach

52

57

Anna Maria

Modzelewska

III

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży

53

58

Anna

Motybel

III

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem

49

59

Magdalena

Możejko

III

Gimnazjum Integracyjne Nr 3 w Sokółce

51

60

Roksana

Mroczko

III

Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

48

61

Emilia Ewa

Mucharska

III

Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

50

62

Maciej

Naumowicz

III

Gimnazjum Integracyjne Nr 3 w Sokółce

53

63

Anna

Nowak

III

Gimnazjum im. ks. Stanisława Konarskiego w Wąsoszu

50

64

Marta

Obiedzińska

II

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży

46

65

Joanna

Owczarz

III

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

54

66

Katarzyna Izabela

Paczkowska

III

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

53

67

Natalia

Piaszczyńska

III

Katolickie Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

 

68

Sylwia

Pijanowska

III

Gimnazjum w Zabielu

50

69

Kinga

Rudzewicz

III

Gimnazjum w Sztabinie

43

70

SZYMON

RYBICKI

II

Publiczne Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy

44

71

Maciej

Słowikowski

II

Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

53

72

Dominika

Sowa

III

Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie

56

73

Weronika Maria

Sowińska

III

Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie

55

74

Kinga

Starzyńska

III

Gimnazjum nr 4 w Suwałkach

54

75

Angelika

Stasiak

II

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Białymstoku

55

76

Karolina

Stasiak

II

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Białymstoku

52

77

Ilona

Stasiulewicz

II

Gimnazjum w Nowym Dworze

49

78

Katarzyna

Stepaniuk

III

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

55

79

Anita

Strzyżewska

II

Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Suwałkach

55

80

MARCEL

STUPAK

II

Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej

49

81

Anita

Szepelska

III

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży

50

82

Piotr

Szuflicki

II

Gimnazjum w Janowie

45

83

Wiktoria

Śledziewska

II

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży

51

84

Martyna

Święczkowska

III

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie

51

85

Katarzyna

Trusiło

II

Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

46

86

Julia

Truszkowska

III

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie

47

87

Bartosz

Tuchliński

III

Publiczne Gimnazjum nr 15 im. Wiesława Kazaneckiego w Białymstoku

54

88

Przemysław

Urban

III

Publiczne Gimnazjum w Dobrzyniewie Dużym

53

89

Natalia

Węcko

III

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

46

90

Julia

Więcko

II

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

48

91

Łukasz Marcin

Więcław

I

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

54

92

Anna

Winiewicz

III

Gimnazjum w Krasnopolu

51

93

Aleksandra

Wnorowska

III

Publiczne Gimnazjum Nr 17 Integracyjne w Białymstoku

55

94

Klaudia

Woźniak

II

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w ZSO nr 2 w Białymstoku

46

95

Monika

Wypych

II

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży

56

96

Martyna

Wysocka

II

Gimnazjum w Krynkach

39

97

Maja

Wyszkowska

III

Społeczne Gimnazjum nr 2 STO w Białymstoku

60

98

Jakub Piotr

Zadykowicz

II

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Białymstoku

54

99

Julia

Zalewska

III

Publiczne Gimnazjum im. St. A. Szczuki w Szczuczynie

48

100

Klaudia

Zalewska

III

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wiźnie

47

101

Julia

Ziembińska

II

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

57

102

Martyna

Ziziuk

III

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce

55

103

Jakub

Żochowski

II

Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Szepietowie

48

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.