ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SIATKÓWKA S.O.S. >>> "One Day More 4 Volleyball" 2016

"One Day More 4 Volleyball" 2016

Drukuj

logo4dayPolski Związek Piłki Siatkowej zaprosił wszystkich sympatyków siatkówki do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) - "One Day More 4 Volleyball" (Jeden dzień Więcej dla Siatkówki).

Akcja polegała na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego.

Nasza szkoła też uczestniczyła w tej akcji, zachęcając inne szkoły do rozegrania meczy. Udział wzięły dziewczęta z PG 15, PG 19 oraz naszej szkoły. Mecze rozegrano na halach sportowych w SP 37, PG 15, PG 18.

Dziękujemy dziewczętom za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za 4 lata, być może w większym gronie.

<<<<galeria>>>