Nasze MOTTO

Z wszystkich ludzkich rzeczy tylko wiedza jest nieśmiertelna. Plutarch

„Dobre Rady na Elektroodpady”

megafon
Radosny Finał II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu
„ Dobre Rady na Elektroodpady"

Kto nie był, niech żałuje - 11 czerwca 2010r.odbywał się finał akcji. Było radośnie i jak na finał przystało, bardzo gorąco. Uff...... Pomimo, że pomieszczenia Muzeum Techniki mieszczą się w solidnych murach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, temperatura sięgała 30 stopni Celsjusza. Zaczęło się w miarę spokojnie od powitania uczestników i laureatów, a także zaproszonych gości przez Panią Prezes Gabrielę Leszczyńską. Na powitanie zagrał także zespół bluesowy „Bluesmaszyna”. Temperatura w sensie dosłownym i emocjonalnym rosła z każdą chwilą, aż konferansjer zapowiedział ogłoszenie wyników konkursu, czyli gwóźdź programu.

Okazało się, że nasz zespół w składzie:

Anna Karwacka – kl. III a,

Aneta Kondratowicz – kl. III k,

Paulina Ostrowska – kl. III k,

Kamil Wołejko – kl.III k,

Piotr Mikołajczyk – kl. III p

Zajęli - IV Miejsce i otrzymali multimedialne encyklopedie PWN 2010 + PAMIĘĆ USB oraz upominki od AURAEKO

W konkursie wszystkie szkoły zebrały łącznie ok. 35 ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Gratulując młodzieży, podkreślić należy wkład opiekunów, nauczycieli wymienionych szkół. To oni własną postawą i włożoną pracą dali impuls do osiągnięcia sukcesu. Uznanie należy się także patronowi konkursu, firmie LG za wsparcie w fundowaniu nagród oraz Fundacji Ośrodka Edukacji Ekologicznej za patronat merytoryczny nad konkursem. Wypada również docenić zaangażowanie całego zespołu AURAEKO- organizatora konkursu. Bravissimo- to właściwe słowo, choć nie pochodzi z języka polskiego.

Barbara Szymańska i Bożena Sobolewska

zobacz galerię

wyszukiwarka

nabor1

ksz zaw

ksz og

logo unicef

24 Listopada 2014
Dobrosław, Emilia, Emma, Flora,
Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław, Protazy

Do końca roku zostało 38 dni.
Zodiak: Strzelec

KTO JEST Online

logosiatka

LOGO siatka

sos

Jeden dzień z życia NASZEJ szkoły.