Nasze MOTTO

Z wszystkich ludzkich rzeczy tylko wiedza jest nieśmiertelna. Plutarch

„Dobre Rady na Elektroodpady”

megafon
Radosny Finał II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu
„ Dobre Rady na Elektroodpady"

Kto nie był, niech żałuje - 11 czerwca 2010r.odbywał się finał akcji. Było radośnie i jak na finał przystało, bardzo gorąco. Uff...... Pomimo, że pomieszczenia Muzeum Techniki mieszczą się w solidnych murach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, temperatura sięgała 30 stopni Celsjusza. Zaczęło się w miarę spokojnie od powitania uczestników i laureatów, a także zaproszonych gości przez Panią Prezes Gabrielę Leszczyńską. Na powitanie zagrał także zespół bluesowy „Bluesmaszyna”. Temperatura w sensie dosłownym i emocjonalnym rosła z każdą chwilą, aż konferansjer zapowiedział ogłoszenie wyników konkursu, czyli gwóźdź programu.

Okazało się, że nasz zespół w składzie:

Anna Karwacka – kl. III a,

Aneta Kondratowicz – kl. III k,

Paulina Ostrowska – kl. III k,

Kamil Wołejko – kl.III k,

Piotr Mikołajczyk – kl. III p

Zajęli - IV Miejsce i otrzymali multimedialne encyklopedie PWN 2010 + PAMIĘĆ USB oraz upominki od AURAEKO

W konkursie wszystkie szkoły zebrały łącznie ok. 35 ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Gratulując młodzieży, podkreślić należy wkład opiekunów, nauczycieli wymienionych szkół. To oni własną postawą i włożoną pracą dali impuls do osiągnięcia sukcesu. Uznanie należy się także patronowi konkursu, firmie LG za wsparcie w fundowaniu nagród oraz Fundacji Ośrodka Edukacji Ekologicznej za patronat merytoryczny nad konkursem. Wypada również docenić zaangażowanie całego zespołu AURAEKO- organizatora konkursu. Bravissimo- to właściwe słowo, choć nie pochodzi z języka polskiego.

Barbara Szymańska i Bożena Sobolewska

zobacz galerię

wyszukiwarka

nabor1

ksz zaw

ksz og

logo unicef

Dzisiaj jest: Piątek
31 Października 2014
HALLOWEEN
Alfons, Alfonsyna, Antoni, Antonina,
August, Augusta, Godzimir, Godzisz,
Lucylla, Łukasz, Saturnin, Saturnina,
Urban, Wolfgang

Do końca roku zostało 62 dni.
Zodiak: Skorpion

KTO JEST Online

logosiatka

LOGO siatka

sos

Jeden dzień z życia NASZEJ szkoły.