Najlepsi z najlepszych wyróżnieni przez Zarząd Województwa Podlaskiego 2016

front foto matwiejPięćdziesięciu najlepszym uczniom podlaskich szkół Zarząd Województwa przyznał stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016. Każdy z nagrodzonych prymusów w ramach Regionalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży otrzyma po 4 tys. zł.

Wśród wyróżnionych jest absolwent PG nr 18 w Białymstoku Adrian Matwiejuk. <foto wrota podlasia>

<Treść artykułu Wrota Podlasia>