Jeżyki, Biedroneczki, Sówki, Pszczółki, Jagódki w bibliotece PG nr 18

front1

W związku z 6 Białostockim Tygodniem Czytania Dzieciom 5 i 7 czerwca 2017r. naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 79 w Białymstoku, by posłuchać pięknego czytania w wykonaniu naszych uczniów. Kornelia Wróbel z kl. I K, Jakub Chojak i Patryk Kolosa z kl. I P oraz Aleksander Remesz z kl. III P zaprezentowali naszym Gościom - grupom o wdzięcznych nazwach: Jeżyki, Biedroneczki, Sówki, Pszczółki, Jagódki wiersze Jana Brzechwy: „Na straganie” i „Pomidor”. Dzieci wysłuchały tekstów, odpowiadały na krótkie pytania dotyczące treści utworu, a następnie zwiedziły naszą bibliotekę.

Dziękujemy Nauczycielom z Przedszkola Samorządowego nr 79 za współpracę. :) <<galeria fotografi naszych gości>>

Nauczyciele bibliotekarze

wyszukiwarka