Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 48  <kliknij szczegóły>
Rekrutacja do klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 48 w Białymstoku <kliknij szczegóły>
Rekrutacja do klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 48 w Białymstoku <kliknij szczegóły>
<Zarządzenie Prezydenta Miasta Białegostoku ws. terminów postępowania rekrutacyjnego....
<Zasady rekrutacji do szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Białystok...>

<<<pobierz wniosek do klasy czwartej>>>
<<<pobierz wniosek do klasy siódmej>>>

<Zasady rekrutacji do przedszkoli samorządowych prowadzonych w szkołach podstawowych...pdf_7MB>

wyszukiwarka

logo akademia rodziny