,,Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce…” 2018

frontDSC 27499.02.2018r. w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez wszystkie dzieci Bal Karnawałowy. Samorząd Uczniowski dołożył wszelkich starań, aby ten dzień był kolorowy i roztańczony, a wystrój sali zachęcał do wesołej zabawy. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane korowodami i różnego rodzaju zabawami. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Kolejny wielki bal karnawałowy już za rok!