PRZEDSZKOLE >>> wycieczka do Teatru Lalek

wycieczka do Teatru Lalek

Wycieczka Do Białostockiego Teatru Lalek

Z okazji Mikołajek nasze przedszkolaki wyjeżdżają do Białostockiego Teatru Lalek. Koszt biletu 17 zł, z kartą Dużej Rodziny 11,50 zł, koszt autokarów będzie pokryty z Rady Rodziców. Pieniądze prosimy wpłacać do nauczycielek grup do końca listopada.

Grupa „Krasnoludki” i „Sówki”- 4.12.2018 (wtorek) spektakl „Misiaczek”

Grupy „Biedroneczki”, „Jeżyki”, „Pszczółki”, „Jagódki”- 5.12.2018 (środa) spektakl „Lampa Aladyna”