PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA II JEŻYKI >>> Komisariat Młodego Policjanta- 2018/19

Komisariat Młodego Policjanta- 2018/19

Dzieci z grupy II ,,Jeżyki" gościły w ,,Komisariacie Młodego Policjanta" . Dzieci przypomniały zasady bezpiecznego poruszania się  na przejściu dla pieszych, jak zachować się gdy się zgubią, na jaki numer należy dzwonić w razie potrzeby, oraz czy można rozmawiać z nieznajomymi. Na koniec zajęć odpowiadały na pytania zadawane przez panią policjantkę. Wszyscy odpowiedzieli prawidłowo, co oznaczało, że z uwagą słuchały pani policjantki.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10