PRZEDSZKOLE >>> Wycieczka do teatru "Zośka, piraci i wielka draka"- 2018/19

Wycieczka do teatru "Zośka, piraci i wielka draka"- 2018/19

Dnia 23 maja 2019r. dzieci z naszego przedszkola udały się na przedstawienie teatralne „Zośka, piraci i wielka draka”. Wspaniała gra aktorów wprowadziła małych widzów  w niesamowity baśniowy świat. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły pirackie przygody i zmagania. W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, co znacznie podniosło atrakcyjność spektaklu, wprowadziło niezwykły nastrój i przyciągało uwagę dzieci. W trakcie przedstawienia mali widzowie spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje.

Po powrocie do przedszkola dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami - aktywnie wypowiadały się na temat obejrzanego przedstawienia.

1   2   3   4    5    6    7   8   9    10