BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

logo przedsz20 września 2018r uczennice naszego gimnazjum przebrały się za księżniczki z bajek Walta Disneya: Kopciuszka i Śnieżkę aby rozdawać wszystkim przedszkolakom słodkie niespodzianki z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaków. W tym dniu nauczycielki w grupach przygotowały dzieciom konkursy, zabawy i tańce.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wiele radości i samych sukcesów. fot1   fot2

Nauczyciele Bibliotekarze