BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> WIZYTA UCZNIÓW KLASY V A W KSIĄŻNICY PODLASKIEJ

WIZYTA UCZNIÓW KLASY V A W KSIĄŻNICY PODLASKIEJ

logo2male4 października 2018 roku wychowawczyni klasy V a – p. Dorota Artysiewicz - zabrała swoich podopiecznych do Książnicy Podlaskiej na warsztaty tworzenia komiksów. Prowadzący warsztaty na wstępie krótko omówił zasady tworzenia komiksów, a następnie uczniowie zaczęli rysować swoje komiksy. Swoje prace uczniowie ułożyli w koło, by je zaprezentować.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5> <czolówka>

Nauczyciele Bibliotekarze