BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ BARBARĄ MIKULSKĄ

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ BARBARĄ MIKULSKĄ

front a3 października 2018r. cztery uczennice klasy trzeciej „A” i trzeciej „S” gimnazjum, pod opieką pani Barbary Szymańskiej wybrały się do Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku gdzie wzięły udział w spotkaniu autorskim z powieściopisarką Barbarą Mikulską autorką powieści dla młodzieży „Łzy Boga Deszczu. Nosicielka i Porwanie”. Oraz książek dla dzieci: „Myszka Hania”.

Dziewczęta wysłuchały opowieści o tworzeniu powieści, o czerpaniu natchnienia o łączeniu pracy powieściopisarza z życiem codziennym. Pisarka wyczerpująco odpowiadała na pytania czytelników. Nasze uczennice uzyskały autograf w książce zakupionej do naszej biblioteki i zrobiły pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie odbyło się w ramach 9. edycji projektu ,,Podlaskie spotkania z pisarzami" organizowanego przez Białostocki oddział Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w partnerstwie z Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku przy dofinansowaniu z budżetu miasta Białegostoku.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>

Nauczyciele Bibliotekarze