BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> BOOKCROSSING - UWOLNIJ KSIĄŻKĘ 2019

BOOKCROSSING - UWOLNIJ KSIĄŻKĘ 2019

front bookJak co roku w związku z Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek, 8-15 maja 2019 zorganizowaliśmy akcję czytelniczą w holu szkoły pt. BOOKCROSSING - UWOLNIJ KSIĄŻKĘ. Uczniowie i pracownicy szkoły mogli wziąć sobie książkę położoną do wymiany, a w zamian zostawić własną, której już nie czytają. W ofercie były książki dla dzieci, młodzieży, z literatury pięknej i inne np. podróżnicze.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>

Nauczyciele bibliotekarze