Calineczka 2019

frontDSC 7913Dnia 23.10.19r. do naszej szkoły przyjechali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Turośni Kościelnej prezentując przepiękne przedstawienie na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Calineczka.” Młodymi artystami z Koła poetycko – teatralnego „Turgina” działającymi przy Zespole Szkół w Turośni Kościelnej opiekuje się Pani Beatrycze Smaszcz - Turosieńska, która była jednocześnie reżyserem tego przedstawienia. Dzieci z naszej szkoły miały możliwość przeniesienia się w zupełnie inny świat wzbogacając przy tym swoją wyobraźnię. Na koniec nagrodziły naszych wspaniałych aktorów ogromnymi brawami.

Dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Chrabołowskiej za możliwość obejrzenia przedstawienia i licząc na dalszą współpracę życzymy sukcesów młodym aktorom.

<<galeria>>

Wychowawcy świetlicy