Wycieczka uczniow klasy 5a i 6a - 2019

frontaIMG 699023 października 2019 roku uczniowie klasy 5a i 6a wreszcie odbyli upragnioną wycieczkę do Warszawy. Najpierw poniosły nas sportowe emocje na Stadionie Narodowym, potem ,,łyk" historii na warszawskiej Starówce i pełne wrażeń odkrywanie tajemnic wiedzy i świata w Centrum Nauki Kopernik. Humory wszystkim dopisywały. Pozostały cudowne wspomnienia i ,,apetyt" na nową wycieczkę i przygodę.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5

uczniowie klas 5a i 6a