XI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego ,,PRZY WIGILIJNYM STOLE"

front
18.12.2019r w SP 45 im.Św. Jana Pawła odbyła się XI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego ,,PRZY WIGILIJNYM STOLE" . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III A : Daria Superson, Julian Daniłowicz, Kacper Owsiejew. Swoim występem zachwycili jury i publiczność, za co otrzymali nagrodę wręczoną przez dyrektora szkoły p. Piotra Górskiego.Gratulujemy nagrodzonym.Życzymy dalszych sukcesów.
<foto1>  <foto2>
Barbara Zajkowska.