„Kolęda Malucha”

frontIMG 744712 grudnia uczniowie klas II A i III C uczestniczyli w miejskim konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha” organizowanym w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne. Jury nagrodziło wyróżnieniem wykonanie pastorałki „Świeć gwiazdeczko” przez zespół uczniów klasy II A, natomiast nagrodę specjalną otrzymał Paweł Szerszenowicz z klasy III c za wykonanie utworu "Kolęda Maryi". Serdecznie gratulujemy! A wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich pasji i talentów.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5> <foto6>