WNIOSKI Z DIAGNOZY - klasy1

pierwszaki11WNIOSKI Z DIAGNOZY WSTĘPNEJ PRZEPROWADZONEJ W KLASACH I

ROK SZKOLNY 2019/2020

1. Uczniowie klas pierwszych uzyskali średni wynik z testu z edukacji polonistycznej na poziomie 13,14 pkt., co stanowi 73% , z edukacji matematycznej na poziomie 15,12 pkt., co stanowi 84% , z edukacji społeczno-przyrodniczej na poziomie 13,68 pkt., co stanowi 76%.

2. Średni wynik testu w ogólnopolskiej próbie statystycznej wyniósł z edukacji polonistycznej 72%, z edukacji matematycznej 81%, z edukacji społeczno-przyrodniczej 73%. Wynika z tego, że uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 5 w Białymstoku uzyskali wyniki wyższe od średnich wyników Polski.

<<<< pobierz cały dokument >>>