klasy Ia i Ic w Książnicy Podlaskiej 2020

front ksiUczniowie klasy  Ia i Ic wraz z wychowawczyniami p. Anną Półkosnik i p. Sylwią Półkosnik wybrali się na zajęcia do Książnicy Podlaskiej przy ulicy Zielonogórskiej. Pierwszoklasiści  zapoznali się z księgozbiorem biblioteki, zasadami wypożyczania książek, funkcjonowaniem czytelni oraz pracą bibliorekarza. Z zainteresowaniem oglądali książki i czasopisma, przeszli gęsiego przez labirynt bibliotecznych regałów oraz uczestniczyli w krótkiej lekcji bibliotecznej. Uczniowie zostali zachęceni do założenia kart i odwiedzin biblioteki, aby w pełni mogli się oddać swoim pasjom czytelniczym.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8> <foto9>  <foto10>