Dyskoteka Walentynkowa 2020

front20200220 182600Dnia 20 lutego 2020 r. klasy 5a i 6a bawiły się w szkolnej harcówce na dyskotece walentynkowej. Był to jednocześnie tłusty czwartek, a więc czas rozpoczynający ostatni tydzień karnawału, co w polskiej tradycji oznacza zjedzenie co najmniej jednego pączka. Nie zapomnieli o tym rodzice, którzy ufundowali pyszne pączki i faworki. Po przerwie na degustację, obie klasy miały jeszcze więcej sił na dyskotekowe tańce. Dziękujemy rodzicom z klasy 5a za pomoc w organizacji zabawy. :-)

<foto1>  <foto2>