„Wizyta” Prezydenta USA w PG 18!

front

W dniach 27-28 maja 2011 r. gościliśmy w naszym kraju Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamę. Ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich, dostojny gość pojawił się także w Publicznym Gimnazjum nr 18! Śmiech W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa, jego wizyta owiana była ścisłą tajemnicą. Prezydentowi towarzyszyli agenci Tajnej Służby (Secret Service). Najbardziej odważni pozowali do zdjęcia wraz z Prezydentem, chociaż ochrona czuwała, no prawie cały czas ;-).

W holu szkoły można było obejrzeć także galerię rysunków przedstawiających prezydentów USA oraz symbole amerykańskie. Rysunki wykonali uczniowie klasy I c. W dekorowaniu holu, pomogły uczennice klasy III k, a wizytę fotografowała Joanna Sieczko z klasy II a. Za pomoc dziękujemy także p. Dorocie Artysiewicz. Śmiech

Prezydentowi Obamie, życzymy wygrania drugiej kadencji i prawdziwej wizyty w naszej szkole! Zdziwienie

Organizatorzy: Joanna Sołowianowicz Grażyna Nieścior