ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
DL@ UCZNIA >>> Po lekcji online informatyka/technika klasa 5 i 6 28.05.2020

Po lekcji online informatyka/technika klasa 5 i 6 28.05.2020

Drukuj

Uzupełnienie lekcji online i zadania.
(obejrzyj)
https://www.youtube.com/watch?v=NowEyN0O_tY

Klasa 5

W dowolnym arkuszu kalkulacyjnym zrób dwa  wykresy robisz je w zakładkach w jednym pliku:

1. Kołowy dla trzech osób (imiona dowolne), procent głosów dowolna liczba, suma proc. głosów ma dać 100%!!. Konieczny tytuł. (kolory "kawałków tortu wykresu" czerwony, zielony, żółty). Ma być legenda.

2. Wykres kolumnowy twojej średniej z polskiego, matematyki, historii, angielskiego i informatyki. Tutuł wykresu ma być, opis osi x i y. Brak legendy.

Pliki zapisz na komputerze, nie wysyłaj w tym tygodniu. Technika..... Egzamin teoretyczny, nieobowiązkowy, (w formie konsultacji, obowiązkowa deklaracja na pismie) na kartę rowerową w czwartek. 4 czerwca 2020 w sali 144 (to nic, że w harmonogramie konsultacji jest informatyka w czwartek), grupa pierwsza (numery od 1 do 12) godzina 10.30-11.00, Grupa druga (numery od 13 do 24) godzina 11.05-11.35. Musicie mieć swoje przybory a w nich długopisy co najmniej dwa.


Klasa 6

W dowolnym arkuszu kalkulacyjnym zrób trzy  wykresy robisz je w zakładkach w jednym pliku:

1. Kołowy dla czterech osób (imiona dowolne), procent głosów dowolna liczba, suma proc. głosów ma dać 100%!!. Konieczny tytuł. (kolory "kawałków tortu wykresu" czerwony, zielony, żółty, czarny). Ma być legenda z lewej strony.

2. Wykres kolumnowy twojej średniej z polskiego, matematyki, historii, angielskiego i informatyki. Tytuł wykresu ma być, opis osi x i y. Brak legendy.

3. Wykres kolumnowy twojej średniej (sem. 1 i sem2.) z polskiego, matematyki, historii, angielskiego i informatyki. Z dwiema seriami danych. Semestr 1 i semestr2. Tytuł wykresu ma być, opis osi x i y. Ma być legenda na górze.

Pliki zapisz na komputerze, nie wysyłaj w tym tygdoniu.

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.