Klasa 2 B odwiedziła miejsce pamięci narodowej

front 2cW dniu 15.09.2020 r. klasa 2 B odwiedziła miejsce pamięci narodowej -Pomnik  Miejsca Masowych Straceń na os. Bacieczki. W latach 1941- 1943, w pobliskim lesie zginęło ponad 3000 Białostoczan. Dla uczczenia ofiar tego wydarzenia,  pod pomnikiem zapaliliśmy znicze. W drodze powrotnej, zrobiliśmy przystanek na zabawę na nowym, ogromnym placu zabaw. Na koniec wycieczki, dla ochłody, zjedliśmy lody. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni! To był udany dzień!
<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8>

wyszukiwarka