DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA 2020

front

logo1

29 września 2020 roku w związku z obchodami OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA GŁOŚNEGO CZYTANIA uczniów klas 1-3 odwiedził Nauczyciel Bibliotekarz – Barbara Szymańska, która przeczytała fragment książki „Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków”. Podczas spotkania czytany był rozdział „Urodziny”, który był okazją do przypomnienia rocznicy urodzin Patrona Szkoły – Króla Stefana Batorego, oraz do omówienia sposobu celebracji jubileuszu urodzin przez uczniów naszej szkoły.

<foto1a>  <foto1b>  <foto1c>  <foto1d>  <foto2a>  <foto2b>  <foto2c>  <foto3a> <foto3b>  <foto3c>

Barbara Szymańska