Święto nauczycieli w Białymstoku 2020 -Nagrody Prezydenta Białegostoku

front prezdZa zaangażowanie, poświęcenie i serce okazywane uczniom 229 nauczycielom i dyrektorom podziękował (15 października) prezydent Tadeusz Truskolaski wraz z zastępcami Rafałem Rudnickim i Przemysławem Tuchlińskim. 7 pedagogów, którzy poprzez swoją pracę i postawę stają się autorytetem dla wychowanków otrzymało tytuł „Nauczyciela Mądrego Sercem”. W Zespole Szkół Mechanicznych odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrodę Prezydenta Miasta Białegostoku otrzymali
Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński,
Pani Dyrektor Agnieszka Szarało
oraz Pani Grażyna Nieścior.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>

wyszukiwarka