Urodziny Patrona i Dzień Edukacji Narodowej 2020

front20201005 091126Dnia 27 września 2020 r. obchodziliśmy 487 rocznicę urodzin patrona naszej szkoły, króla Stefana Batorego. W holu szkoły stanęła tablica przypominająca najważniejsze wydarzenia z czasów panowania króla, w tym wartości, jakim hołdował monarcha – m.in. szacunkowi dla wiedzy, wspieraniu talentów i patriotyzmowi. Na pięknych plakatach można było zapoznać się z informacjami o tym, jak wyglądała Rzeczpospolita w drugiej połowie XVI w.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 października 2020 r., każda klasa przygotowała prezenty i życzenia dla króla i całej szkoły. Obiecujemy, że w kolejnym trudnym dla edukacji roku szkolnym, wszyscy będziemy tych wartościom hołdować i ich bronić.

<<< galeria >>>