Klasa II c uczestniczyła w projekcie "Bezpieczne domy - Przyjazne miasta"

front image4Klasa II c uczestniczyła w projekcie "Bezpieczne domy - Przyjazne miasta". W ramach projektu dzieci zwiększyły swoją wiedzę z zakresu życia w obszarach slumsowych oraz poznały wyzwania stojące przed miastami dotkniętymi katastrofami naturalnymi. Klasa otrzymała ponad 20 różnych inspiracji do prowadzenia zajęć ze zrównoważonego mieszkalnictwa, w oparciu o prezentacje, zadania plastyczne, zgadywanki czy karty pracy.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>