Konkursy przyrodnicze - WEŹ UDZIAŁ! - klasy IV-VII

puszcza frontSerdecznie zachęcam do udziału w konkursach przyrodniczych organizowanych przez portal puszcza.tv. Są to konkursy plastyczne, fotograficzne, a także konkurs na wykonanie prezentacji, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. W konkursach przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenie do konkursu wypełnia rodzic (opiekun prawny) za pośrednictwem elektronicznego formularza, który jest dostępny w linku poniżej.

TERMIN - 24 MARCA

Uczniowie klas IV-VII, które wezmą udział w konkursach, otrzymają też dodatkowe oceny z przyrody lub biologii. Szczegóły konkursów w linku: