Przedstawienie ,,Historia pewnej kłótni"

W większości bajek lub opowieści musimy zetknąć się z różnymi problemami, aby zrozumieć, że nie zawsze to co wydaje się nam dobre i słuszne, takie jest. „Historia pewnej kłótni, czyli szanujmy się wzajemnie” autorstwa S. Bacewicz opowiada o mamach, które wychwalają swoje dzieci i uważają je za lepsze od innych. Czy bohaterki tej historii zmienią swoje zdanie i zrozumieją, że każdy bez wyjątku zasługuje na szacunek i powinien być akceptowany takim jakim jest? „Historia pewnej kłótni, czyli szanujmy się wzajemnie” to pouczająca historia z wartościowym przekazem i cenna lekcja dla dzieci i dorosłych. Jednocześnie zabawne dialogi i wyśmienita gra aktorska naszych małych aktorów zagwarantuje świetną zabawę.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przedstawienia przygotowanego
przez dzieci z grup Jeżyki, Sówki i Jagódki.

Przedstawienie jest nawiązaniem do Rodzinnego konkursu literacko-plastycznego
„Mądra bajka, czyli dzieci dzieciom o wartościach”. Miłego oglądania