zymon Molski i Oliwia Bednarek Miksza z klasy VIIA - laureatami Konkursu Historycznego

front andersUczniowie naszej szkoły Szymon Molski i Oliwia Bednarek Miksza z klasy VIIA zostali laureatami Konkursu Historycznego „Z miłości do niepodległej Ojczyzny… - życie i działalność gen. Władysława Andersa (1892-1970)” organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku. Zadaniem uczniów było poznanie sylwetki i działalności jednego z najdzielniejszych i najbardziej ofiarnych polskich żołnierzy II wojny światowej. Spośród prac nadesłanych przez uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta Białegostoku, arcyciekawa prezentacja przygotowana przez Szymona zagwarantowała mu zwycięstwo. Oliwia zajęła równie zacne III miejsce.

<foto1>  <foto2>  <foto3>   <foto4>  <foto5>  <foto6>

Gratulujemy!!!