Spotkanie z dziennikarką Polskiego Radia Białystok - p. Olgą Gordiejew

frontzdjecie 325 maja 2021 r. Biedroneczki uczestniczyły w niecodziennym spotkaniu. Naszą grupę odwiedziła pani Olga Gordiejew – dziennikarka Polskiego Radia Białystok. Pani Olga przyjechała do nas, aby wspólnie z nami uczestniczyć w zajęciach realizowanych w ramach projektu Białystok czyta Małemu Misiowi. Głównym celem akcji jest propagowanie czytelnictwa i zachęcanie dzieci do sięgania po książkę już od najmłodszych lat. Razem śpiewaliśmy piosenkę o misiu, wysłuchaliśmy czytanego przez panią Olgę wiersza Marii Konopnickiej pt. „Stefek Burczymucha”, a następnie udzieliliśmy wywiadu Polskiemu Radiu Białystok.

Na bazie tego właśnie spotkania powstała audycja radiowa, która wyemitowana była w programie dla dzieci Bajkowy południk w Polskim Radiu Białystok.

Zachęcamy do odsłuchania audycji.

Spotkanie z dziennikarką, pracującą w radiu, było dla nas wszystkich niezwykłą przygodą i bardzo ciekawym doświadczeniem.

<foto1>  <foto2>  <foto3>