PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA V JAGÓDKI >>> Spektakl teatralny

Spektakl teatralny

Wycieczka autokarowa naszej grupy na spektakl teatralny "Raz, dwa, trzy - Smoku powiedz mi ... ".

Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało.

Dzieci były zachwycone. Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.