Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

nagroda 20211011 11553111 października 2021r. w  Auli Magna Pałacu Branickich w Białymstoku odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki – p. Dariusza Piontkowskiego. Podczas uroczystości zasłużeni nauczyciele oraz pracownicy oświaty otrzymali odznaczenia państwowe, nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz nagrody Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Podlaski Kurator Oświaty, p. Beata Pietruszka, podziękowała im za serce, jakie wkładają w pracę z uczniami. Minister Dariusz Piontkowski zwracając się do nauczycieli podkreślił ich zaangażowanie w okresie nauki zdalnej, mówiąc: „[…] Okres pandemii uświadomił wszystkim, jak ważną rolę odgrywa szkoła i nauczyciele. Rodzice zauważyli, jak dużą wiedzę przekazujecie Państwo ich dzieciom”.

Niniejszym mamy zaszczyt poinformować, że do zacnego grona nagrodzonych osób dołączyła pani Grażyna Nieścior, nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy.
<<<powiększ foto>>>