PRZEDSZKOLE >>> Dzień Edukacji Narodowej

Nasze przedszkolaki zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej by w ten sposób podziękować swoim paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa Pszczółek i Tygrysków przygotowała króciutkie przedstawienie oraz film z życzeniami. Zaprezentowały się najpiękniej i najlepiej jak umiały. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek przygotowany przez dzieci. Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński złożył swoim pracownikom życzenia zdrowia i wielu satysfakcji w pracy z dziećmi.

Nauczyciele i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom i rodzicom za pamięć, życzenia i miłe słowa.