FRYDERYK CHOPIN W MOICH OCZACH

„Rodem warszawianin, sercem Polak,

a talentem świata obywatel”

Cyprian Kamil Norwid

Rok 2010 został ogłoszony ROKIEM FRYDERYKA CHOPINA. W związku z tym pani Alicja Heleniak zorganizowała uczniom konkurs plastyczny „FRYDERYK CHOPIN W MOICH OCZACH” na wykonanie najpiękniejszego portretu tego wielkiego kompozytora w dowolnej technice. Przy ocenie prac wzięto pod uwagę spełnienie kryteriów założonych w konkursie, jak również estetykę i oryginalność wykonanej pracy.

Nauczyciele bibliotekarze we współpracy z panią Dorotą Artysiewicz postanowili wyróżnić prace i nagrodzić następujących uczniów:

I miejsce       –  Łukasz Honczar z kl.  I K

II miejsce      –   Bartosz Klimaszewski z kl. III P

–   Marlena Mróz  z kl. III S

III miejsce     –  Piotr Mikołajczyk z kl. III P

–  Martyna Ułanowicz z kl. I A

Wyróżnienie –  Mateusz Toczko z kl. III L

–  Damian Wywrot z kl. III S.

Uroczyste rozdanie dyplomów oraz nagród książkowych laureatom konkursu odbyło się w bibliotece 15 stycznia 2010 r.
O piękne dyplomy i sponsorowane nagrody zatroszczyła się pani Alicja Heleniak.

Prace konkursowe ozdobiły bibliotekę szkolną stanowiąc uzupełnienie wystawy zorganizowanej na cześć tego wielkiego kompozytora.

Alicja Heleniak

nauczyciel bibliotekarz