ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan klas

Plan klas

Drukuj
Plan Klas ZSP5 w Białymstoku ..


1 A1 B1 C1 D2 A2 B2 C3 A3 B3 C4 A4 B4 C6 A7 A

1 A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
WF
Zajkowska
MS30
 
2.
8.55-9.40
  WF
Zajkowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Język angielski
Lajdorf
107
WF
Zajkowska
MS41
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Religia pr.
Kiczko
106
Religia kat.
Borek
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
  Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
6.
12.55-13.40
Język angielski
Lajdorf
107
Religia kat.
Borek
107
    Religia pr.
Kiczko
107
7.
13.50-14.35
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
       
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

1 B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  WF1
Klimaszewski
MS41
  Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
 
2.
8.55-9.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
  Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
WF
Nieścior
MS30
3.
9.50-10.35
WF1
Klimaszewski
DS1
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Religia pr.
Kiczko
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Język angielski
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Zajęcia pozalekcyjne
Zajko
DS1
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Religia kat.
Borek
106
Język angielski
Nieścior
106
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
  Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
  Religia pr.
Kiczko
107
Religia kat.
Borek
106
7.
13.50-14.35
    Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
   
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

1 C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Dąbrowska
MS30
    Język angielski
Lajdorf
102
 
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Język angielski
Lajdorf
102
  Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
 
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Religia kat.
Borek
102
  Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Zajęcia pozalekcyjne
Zajko
DS2
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Religia kat.
Borek
102
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
WF
Dąbrowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
6.
12.55-13.40
    Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
  Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
7.
13.50-14.35
    WF
Dąbrowska
MS41
  Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

1 D
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  WF
Dowejko
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
   
2.
8.55-9.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
3.
9.50-10.35
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Religia pr.
Kiczko
106
Religia kat.
Harasimowicz
20
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
4.
10.45-11.30
Zajęcia pozalekcyjne
Zajko
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
WF
Dowejko
MS41
WF
Dowejko
MS30
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Język angielski
Nieścior
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
    Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Religia pr.
Kiczko
107
Religia kat.
Harasimowicz
20
7.
13.50-14.35
Język angielski
Nieścior
20
    Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
 
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

2 A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
        WF
Sokołowska
MS30
2.
8.55-9.40
Zajęcia pozalekcyjne
Zajko
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Religia kat.
Harasimowicz
113
  Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
3.
9.50-10.35
Religia kat.
Harasimowicz
113
WF
Sokołowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
WF
Sokołowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
4.
10.45-11.30
Język angielski
Sołowianowicz
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Język angielski
Sołowianowicz
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
 
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
  Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
 
7.
13.50-14.35
      Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
 
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

2 B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
WF
Hryniewicka
MS30
  Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
2.
8.55-9.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
  Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
3.
9.50-10.35
WF
Hryniewicka
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Język angielski
Sołowianowicz
119
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Język angielski
Sołowianowicz
119
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
WF
Hryniewicka
MS41
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Religia kat.
Borek
119
Religia pr.
Kiczko
119
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
Religia pr.
Kiczko
123
Religia kat.
Borek
119
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
    Edukacja wczesnoszkolna
Hryniewicka
119
 
7.
13.50-14.35
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
    Zajęcia pozalekcyjne
Hryniewicka
119
 
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

2 C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
      Zajęcia pozalekcyjne
Zajko
DS1
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
    WF
Półkośnik
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Język angielski
Sołowianowicz
123
WF
Półkośnik
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
4.
10.45-11.30
Religia kat.
Harasimowicz
123
WF
Półkośnik
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
5.
11.50-12.35
  Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Religia pr.
Kiczko
119
Religia kat.
Harasimowicz
123
Język angielski
Sołowianowicz
123
Religia pr.
Kiczko
123
6.
12.55-13.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
 
7.
13.50-14.35
  Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
123
   
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

3 A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Religia kat.
Harasimowicz
112
  Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
  Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
2.
8.55-9.40
WF
Lajdorf
MS30
  Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
WF1
Zajko
DS1
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
Zajęcia pozalekcyjne
Zajko
DS1
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
WF1
Zajko
DS2
Język angielski
Lajdorf
112
Język angielski
Lajdorf
112
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
  Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
Religia kat.
Harasimowicz
112
6.
12.55-13.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
  Edukacja wczesnoszkolna
Lajdorf
112
 
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

3 B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
  Język angielski
Sołowianowicz
124
2.
8.55-9.40
Religia kat.
Harasimowicz
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Język angielski
Sołowianowicz
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
WF1
Klimaszewski
DS1
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
109
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Zajęcia pozalekcyjne
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
WF1
Klimaszewski
DS1
6.
12.55-13.40
WF
Misiejuk
MS30
    Religia pr.
Kiczko
109
 
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

3 C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
 
2.
8.55-9.40
Religia kat.
Borek
108
WF
Sasinowska
MS41
  Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Religia kat.
Borek
108
3.
9.50-10.35
Język angielski
Sołowianowicz
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
WF
Sasinowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Język angielski
Sołowianowicz
124
Zajęcia pozalekcyjne
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
  Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
   
7.
13.50-14.35
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
  WF
Sasinowska
MS30
   
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

4 A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Chyża
DS1
WF
Chyża
DS3
     
2.
8.55-9.40
WF
Chyża
DS1
Przyroda
Szymańska
125
Religia kat.
Borek
212
  Informatyka1
Klem
144
3.
9.50-10.35
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Technika
Klem
141
Informatyka2
Klem
144
Język polski
Wardowicz
208
4.
10.45-11.30
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Wardowicz
208
Przyroda
Szymańska
125
Język polski
Wardowicz
208
5.
11.50-12.35
Historia
Paszko
205
Godz. wychowawcza
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Język angielski
Sołowianowicz
124
6.
12.55-13.40
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język angielski
Sołowianowicz
124
Religia pr.
Kiczko
223
WF
Chyża
DS1
Muzyka
Rodziewicz
216
7.
13.50-14.35
      Plastyka
Molska
203
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

4 B
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Religia kat.
Borek
212
    WF
Klimaszewski
DS1
Informatyka2
Klem
144
2.
8.55-9.40
WF
Klimaszewski
DS2
Muzyka
Rodziewicz
216
WF
Klimaszewski
DS2
Przyroda
Szymańska
125
WF
Klimaszewski
DS1
3.
9.50-10.35
Historia
Paszko
205
Przyroda
Szymańska
125
Godz. wychowawcza
Paszko
205
Matematyka
Winkiewicz
206
Technika
Klem
141
4.
10.45-11.30
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
5.
11.50-12.35
Język polski
Wardowicz
208
Plastyka
Molska
203
Religia kat.
Borek
212
Język angielski
Nieścior
207
Język polski
Wardowicz
208
6.
12.55-13.40
Matematyka
Winkiewicz
206
Język angielski
Nieścior
207
Informatyka1
Klem
144
  Język angielski
Nieścior
207
7.
13.50-14.35
  WDŻWR
Kotyńska
202
     
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

4 C
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
  WF
Zajko
DS3
 
2.
8.55-9.40
Historia
Paszko
205
Język angielski
Sołowianowicz
124
Informatyka1
Klem
144
Język polski
Brzezińska
202
 
3.
9.50-10.35
WF
Zajko
DS3
Język polski
Brzezińska
202
Plastyka
Molska
203
Język angielski
Sołowianowicz
124
Religia kat.
Harasimowicz
21
4.
10.45-11.30
Muzyka
Rodziewicz
216
Język polski
Brzezińska
202
Język angielski
Sołowianowicz
124
Matematyka
Winkiewicz
206
WF
Zajko
DS2
5.
11.50-12.35
Język polski
Brzezińska
202
Przyroda
Szymańska
125
Przyroda
Szymańska
125
Technika
Klem
141
Matematyka
Winkiewicz
206
6.
12.55-13.40
Język polski
Brzezińska
202
WF
Zajko
DS1
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
21
Informatyka2
Klem
144
Godz. wychowawcza
Brzezińska
202
7.
13.50-14.35
        Religia pr.
Kiczko
223
8.
14.45-15.30
         
26.sierpnia 2020.

6 A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Zajęcia pozalekcyjne
Klimaszewski
DS2
Język polski
Wardowicz
208
WF
Zajko
DS1
  Religia kat.
Borek
212
2.
8.55-9.40
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
WF
Zajko
DS1
Informatyka2
Klem
144
Matematyka
Winkiewicz
206
3.
9.50-10.35
Matematyka
Winkiewicz
206
Geografia
Bartoszuk
211
Język angielski
Sołowianowicz
124
WF
Zajko
DS3
WF1
Klimaszewski
DS1
4.
10.45-11.30
WF1
Klimaszewski
DS2
Biologia
Szymańska
125
Technika
Klem
141
WF
Zajko
DS3
WF1
Klimaszewski
DS1
5.
11.50-12.35
WF1
Klimaszewski
DS2
Język angielski
Sołowianowicz
124
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Muzyka
Rodziewicz
216
6.
12.55-13.40
Historia
Paszko
205
Godz. wychowawcza
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Wardowicz
208
Język angielski
Sołowianowicz
124
7.
13.50-14.35
Plastyka
Molska
203
WF
Zajko
DS1
Informatyka1
Klem
144
Religia kat.
Borek
212
Język polski
Wardowicz
208
8.
14.45-15.30
  WF
Zajko
DS1
     
26.sierpnia 2020.

7 A
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Geografia
Bartoszuk
211
Chemia
Zieniuk
217
Fizyka
Kałmucka
218
Informatyka2
Klem
144
Chemia
Zieniuk
217
2.
8.55-9.40
Matematyka
Winkiewicz
206
WF
Klimaszewski
DS1
Historia
Paszko
205
Fizyka
Kałmucka
218
Język polski
Wardowicz
208
3.
9.50-10.35
Biologia
Szymańska
125
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
WF
Klimaszewski
DS1
Matematyka
Winkiewicz
206
4.
10.45-11.30
Historia
Paszko
205
Geografia
Bartoszuk
211
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
Język angielski
Sołowianowicz
124
5.
11.50-12.35
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Biologia
Szymańska
125
Język niemiecki
Misiejuk
202
6.
12.55-13.40
Plastyka
Molska
203
Muzyka
Artysiewicz
216
Język polski
Wardowicz
208
Język niemiecki
Misiejuk
202
WF
Klimaszewski
DS1
7.
13.50-14.35
Zajęcia pozalekcyjne1
Winkiewicz
206
Język angielski
Sołowianowicz
124
Godz. wychowawcza
Artysiewicz
216
Język polski
Wardowicz
208
WF
Klimaszewski
DS1
8.
14.45-15.30
  WDŻWR
Kotyńska
202
Informatyka1
Klem
144
   
26.sierpnia 2020.
Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.