ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan nauczycieli

Plan nauczycieli

Drukuj
plan 2017_2018 sem2 ZSP5 2017_2018 sem2 ...


MierzyńskiChyżaSzymańskaDąbrowskaNieściorZajkowska
BrzezińskaLompartPawelskaWardowiczŁapińskiMisiejuk
LajdorfSiemionczykSołowianowiczZdanowiczBiałaszKotyńska
RećkoJanczarskaLisowskaTurowska-KuzykaPaszkowskaCybulińska
BartoszukSZYMAŃSKABurzyńskaKlemMolskaArtysiewicz
Borek E.KS ChajterHarasimowiczRomańczukBOREK B.Dobrzyńska
Grzegorek S.KlimaszewskiLewończukMarczukRekśćSuproń
Zajko

Mierzyński
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
2 P
Historia
124
. . . .
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
3 P
Historia
124
. . . .
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
. . . 3 P
*Historia
124
.
7.
13.50-14.35
. . . 2 P
*Historia
124
.
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Chyża
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . 2 A
WF dz
MS41
2 A
*WF dz
MS41
2.
8.55-9.40
. . . 2 B
WF dz
MS41
2 B
*WF dz
MS30
3.
9.50-10.35
3 A
WF dz
DS1
3 B
WF dz
DS1
. . 3 A
*WF dz
DS1
3 B
*WF dz
DS1
3 C
*WF dz
MS41
4.
10.45-11.30
3 C
WF dz
MS41
. 4 A
WF
MS41
3 C
WF dz
MS41
4 A
*WF
MS41
5.
11.50-12.35
4 A
WF
MS41
3 C
WF dz
MS41
. . .
6.
12.55-13.40
2 K
WF dz1
MS41
3 A
WF dz
MS41
3 B
WF dz
MS41
3 A
WF dz
DS3
3 B
WF dz
DS3
. .
7.
13.50-14.35
2 K
*WF dz1
DS2
4 A
WF
DS3
2 B
WF dz
MS41
. .
8.
14.45-15.30
. 2 B
WF dz
DS3
2 A
WF dz
MS41
. .
9.
15.40-16.25
. 2 A
WF dz
DS1
. . .....
...



Szymańska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 3 A
*Biologia
125
. . .
2.
8.55-9.40
. 2 A
Biologia
125
. 3 D
*Biologia
125
.
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
2 S
Biologia
125
. . 2 S
*Biologia
125
.
5.
11.50-12.35
. . . 2 A
*Biologia
125
.
6.
12.55-13.40
3 K
*Biologia
125
. . . .
7.
13.50-14.35
. . 3 B
*Biologia
125
. .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Dąbrowska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 1 C
KZ
102
1 C
WF
MS30
. 1 C
*WF
MS30
2.
8.55-9.40
. 1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
3.
9.50-10.35
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
4.
10.45-11.30
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
. 1 C
KZ
102
1 C
*KZ
102
5.
11.50-12.35
1 C
KZ
102
. . 1 C
KZ
102
.
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Nieścior
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 B
WF
MS30
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
*Język angielski
106
2.
8.55-9.40
1 B
KZ
106
1 B
Język angielski
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
3.
9.50-10.35
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
4.
10.45-11.30
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
*WF
MS30
1 B
*KZ
106
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Zajkowska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 1 A
KZ
101
. . 1 A
KZ
101
2.
8.55-9.40
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
3.
9.50-10.35
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
4.
10.45-11.30
. 1 A
KZ
101
1 A
*WF
MS30
1 A
KZ
101
1 A
*KZ
101
5.
11.50-12.35
1 A
WF
MS30
. . 1 A
KZ
101
.
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Brzezińska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. 4 A
Język polski
107
3 P
Język polski
123
. .
3.
9.50-10.35
. 4 A
Język polski
107
4 A
Język polski
107
3 P
*Godz. wychowawcza
123
.
4.
10.45-11.30
4 A
Język polski
107
3 P
Język polski
123
. 4 A
*Język polski
107
.
5.
11.50-12.35
3 P
Język polski
113
3 P
Język polski
123
. 3 P
*Język polski
123
.
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Lompart
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . 3 C
Język polski
20
. .
2.
8.55-9.40
. . 3 C
Język polski
20
. .
3.
9.50-10.35
. . 3 D
Język polski
20
. 2 P
*Język polski
20
4.
10.45-11.30
. . 2 A
Język polski
20
. 2 A
*Język polski
20
5.
11.50-12.35
3 D
Język polski
20
3 D
Język polski
20
2 P
Język polski
20
2 P
Język polski
20
3 C
*Język polski
20
6.
12.55-13.40
3 D
Język polski
20
3 C
Język polski
20
2 P
Język polski
20
3 D
*Język polski
20
.
7.
13.50-14.35
2 P
Język polski
20
2 A
Język polski
20
. 2 A
Język polski
20
.
8.
14.45-15.30
2 A
*Godz. wychowawcza
20
2 A
Język polski
20
. 3 C
Język polski
20
.
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Pawelska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
Język polski
201
. . 2 K
*Język polski
201
3 K
Język polski
201
2.
8.55-9.40
. . 2 L
Język polski
201
2 L
Język polski
201
3 K
*Język polski
201
3.
9.50-10.35
2 K
Język polski
201
. 2 K
Język polski
201
2 L
Język polski
201
2 L
Język polski
201
4.
10.45-11.30
. . . 3 B
Język polski
201
2 L
*Język polski
201
5.
11.50-12.35
. 2 K
Język polski
201
. 3 B
Język polski
201
.
6.
12.55-13.40
. 2 K
Język polski
201
. 3 K
Język polski
201
3 B
*Język polski
201
7.
13.50-14.35
. 3 B
Język polski
201
. 3 K
Język polski
201
.
8.
14.45-15.30
. 3 K
Język polski
201
. 2 L
*Godz. wychowawcza
201
.
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Wardowicz
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . 2 B
Język polski
113
. 3 A
*Godz. wychowawcza
113
3.
9.50-10.35
. 3 A
Język polski
113
3 A
Język polski
113
2 B
Język polski
113
3 A
*Język polski
113
4.
10.45-11.30
. 2 B
Język polski
113
2 S
Język polski
113
. .
5.
11.50-12.35
. 2 B
Język polski
113
2 S
Język polski
113
. 2 S
Język polski
113
6.
12.55-13.40
. 2 S
Język polski
113
. . 2 S
*Język polski
113
7.
13.50-14.35
3 A
Język polski
113
. . . 2 B
*Język polski
113
8.
14.45-15.30
3 A
Język polski
113
. . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Łapiński
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 P
Język niemiecki
119
2 L
Język niemiecki
119
2 S
*Język niemiecki
119
. .
2.
8.55-9.40
. 2 P
*Godz. wychowawcza
119
3 A
*Język niemiecki2
119
. .
3.
9.50-10.35
2 S
Język niemiecki
119
3 B
Język niemiecki1
119
2 P
*Język niemiecki
119
. .
4.
10.45-11.30
3 D
Język niemiecki1
119
3 C
Język niemiecki1
119
3 D
*Język niemiecki1
119
. .
5.
11.50-12.35
. 3 A
Język niemiecki2
119
3 B
*Język niemiecki1
119
. .
6.
12.55-13.40
. . 3 C
*Język niemiecki1
119
. 3 P
*Język niemiecki2
119
7.
13.50-14.35
. . . 3 P
Język niemiecki2
119
2 L
*Język niemiecki
119
8.
14.45-15.30
. . 3 K
Język niemiecki
119
3 K
*Język niemiecki
119
.
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Misiejuk
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . 3 C
*Język niemiecki2
202
2.
8.55-9.40
2 K
Język niemiecki
119
. . 3 B
*Język niemiecki2
202
2 K
*Język niemiecki
202
3.
9.50-10.35
. . 2 A
Język niemiecki2
202
3 C
Język niemiecki2
202
2 B
*Język niemiecki2
202
4.
10.45-11.30
3 D
Język niemiecki2
202
. 3 D
*Język niemiecki2
202
. .
5.
11.50-12.35
2 B
Język niemiecki1
202
. 3 B
Język niemiecki2
202
2 B
Język niemiecki2
202
.
6.
12.55-13.40
2 B
*Język niemiecki1
202
. . 2 A
*Język niemiecki2
119
.
7.
13.50-14.35
2 B
*Godz. wychowawcza
202
. . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Lajdorf
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . 1 A
*Język angielski
101
. .
2.
8.55-9.40
1 C
Język angielski
102
. 3 A
*Język rosyjski1
202
. .
3.
9.50-10.35
3 D
Język angielski1
202
. 2 A
Język rosyjski1
123
. .
4.
10.45-11.30
1 A
Język angielski
101
. 1 C
*Język angielski
102
. .
5.
11.50-12.35
2 K
Język angielski
123
3 A
Język rosyjski1
202
. . 3 D
*Język angielski1
202
6.
12.55-13.40
. 3 D
Język angielski1
202
. 2 A
*Język rosyjski1
202
3 P
*Język rosyjski1
202
7.
13.50-14.35
. 2 K
Język angielski
202
. 3 P
Język rosyjski1
202
2 K
*Język angielski
202
8.
14.45-15.30
. 2 K
*Godz. wychowawcza
113
. . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Siemionczyk
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . 2 L
*Język angielski
112
2.
8.55-9.40
. . . . 2 A
*Język angielski2
112
3.
9.50-10.35
3 D
Język angielski2
112
. 2 B
Język angielski1
112
. 2 B
*Język angielski1
112
4.
10.45-11.30
. . 3 A
Język angielski2
112
2 A
Język angielski2
112
3 A
*Język angielski2
112
5.
11.50-12.35
2 A
Język angielski2
112
2 A
Język angielski2
112
2 A
Język angielski2
112
2 B
Język angielski1
112
3 D
*Język angielski2
112
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski2
112
3 D
Język angielski2
112
. 3 A
Język angielski2
112
.
7.
13.50-14.35
3 P
Język angielski
112
3 A
Język angielski2
112
3 P
*Język angielski
112
2 L
Język angielski
112
.
8.
14.45-15.30
2 L
Język angielski
112
3 P
Język angielski
112
. . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Sołowianowicz
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . 3 B
Język angielski2
109
. 3 C
*Język angielski1
109
2.
8.55-9.40
. . 4 A
Język angielski
107
3 C
*Godz. wychowawcza
109
2 A
*Język angielski1
109
3.
9.50-10.35
. 3 B
Język angielski2
109
. 3 C
Język angielski1
109
3 B
*Język angielski2
109
4.
10.45-11.30
. 3 C
Język angielski2
109
3 A
Język angielski1
109
2 A
Język angielski1
109
3 A
*Język angielski1
109
5.
11.50-12.35
2 A
Język angielski1
109
2 A
Język angielski1
109
2 A
Język angielski1
109
. 4 A
*Język angielski
107
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski1
109
4 A
Język angielski
107
3 C
*Język angielski2
109
3 A
Język angielski1
109
.
7.
13.50-14.35
3 C
Język angielski2
109
3 A
Język angielski1
109
3 C
Język angielski1
109
. .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Zdanowicz
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . 3 B
Język angielski1
208
. .
2.
8.55-9.40
. . 2 S
Język angielski
208
3 B
Język angielski1
208
2 P
*Język angielski
208
3.
9.50-10.35
. . 2 B
*Język angielski2
208
3 K
*Język angielski
208
3 B
*Język angielski1
208
4.
10.45-11.30
. . . . 2 S
*Język angielski
208
5.
11.50-12.35
2 B
Język angielski2
208
. . 2 S
Język angielski
208
.
6.
12.55-13.40
2 B
Język angielski2
208
. . 2 P
Język angielski
208
.
7.
13.50-14.35
3 K
Język angielski
208
3 K
Język angielski
208
. . .
8.
14.45-15.30
. 2 P
Język angielski
208
. . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Białasz
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . 3 D
*Historia
124
3 D
*EdB
124
.
2.
8.55-9.40
. . 3 B
*EdB
124
3 A
*Historia
124
3 C
*Historia
124
3.
9.50-10.35
3 C
Historia
124
3 D
Historia
124
. . 4 A
*Historia
107
4.
10.45-11.30
3 A
Historia
123
3 A
*WOS
124
. 3 P
*WOS
205
3 C
*EdB
124
5.
11.50-12.35
. . . . 3 A
*EdB
124
6.
12.55-13.40
3 P
*EdB
124
. . . 3 D
WOS
124
7.
13.50-14.35
3 D
*Godz. wychowawcza
124
. . . 3 D
*WOS
124
8.
14.45-15.30
3 K
*EdB
124
. . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Kotyńska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 4 A
*WDŻWR
123
2 K
*WDŻWR
123
. .
2.
8.55-9.40
. 3 C
*WDŻWR
123
. . 3 B
*WDŻWR
123
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. . . . .
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . 3 A
*WDŻWR
123
.
8.
14.45-15.30
. . . 2 A
*WDŻWR
123
.
9.
15.40-16.25
. . . 2 B
*WDŻWR
123
.....
...



Rećko
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 K
*Godz. wychowawcza
205
2 K
Historia
205
. . .
2.
8.55-9.40
3 K
Historia
205
2 L
*Historia
205
. . .
3.
9.50-10.35
. 3 K
*Historia
205
. . .
4.
10.45-11.30
2 L
Historia
205
3 B
*Historia
205
2 B
Historia
205
. .
5.
11.50-12.35
3 B
Historia
205
. 3 K
WOS
205
. .
6.
12.55-13.40
2 A
Historia
205
. 3 K
*WOS
205
2 S
*Historia
205
2 A
*Historia
205
7.
13.50-14.35
2 S
Historia
205
. 2 K
*Historia
205
2 B
*Historia
205
3 C
*WOS
205
8.
14.45-15.30
. . 3 B
*WOS
205
. .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Janczarska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 K
Matematyka
207
. . 3 K
Matematyka
207
.
2.
8.55-9.40
3 P
Matematyka
207
2 B
Matematyka
207
. 3 P
Matematyka
207
.
3.
9.50-10.35
3 K
Matematyka
207
3 P
Matematyka
207
. 2 K
*Matematyka
207
.
4.
10.45-11.30
2 B
Matematyka
207
2 K
Matematyka
207
3 K
Matematyka
207
. .
5.
11.50-12.35
. . 2 B
Matematyka
207
. 3 P
*Matematyka
207
6.
12.55-13.40
. 3 K
Matematyka
207
3 P
Matematyka
207
. 2 B
*Matematyka
207
7.
13.50-14.35
. . . . 3 K
*Matematyka
207
8.
14.45-15.30
. . 2 K
Matematyka
207
. .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Lisowska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
Matematyka
108
3 B
Matematyka
108
4 A
Matematyka
107
3 B
Matematyka
108
3 D
*Matematyka
108
2.
8.55-9.40
3 D
Matematyka
108
3 D
Matematyka
108
3 D
Matematyka
108
4 A
Matematyka
107
4 A
*Matematyka
107
3.
9.50-10.35
2 L
Matematyka
108
2 L
Matematyka
108
3 B
Matematyka
108
3 D
Matematyka
108
.
4.
10.45-11.30
3 B
Matematyka
108
. 3 C
Matematyka
108
2 L
*Matematyka
108
3 B
*Matematyka
108
5.
11.50-12.35
. 4 A
Matematyka
107
3 C
Matematyka
108
3 C
Matematyka
108
3 B
*Godz. wychowawcza
108
6.
12.55-13.40
. . . . 3 C
*Matematyka
108
7.
13.50-14.35
. . 2 L
Matematyka
108
. .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Turowska-Kuzyka
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
Matematyka
206
. . 3 A
Matematyka
206
3 A
*Matematyka
206
2.
8.55-9.40
3 A
Matematyka
206
. . 2 A
*Matematyka
206
.
3.
9.50-10.35
2 P
Matematyka
206
. . 2 S
Matematyka
206
2 S
*Matematyka
206
4.
10.45-11.30
2 A
Matematyka
206
. . 2 P
Matematyka
206
2 P
*Matematyka
206
5.
11.50-12.35
2 S
Matematyka
206
. 3 A
Matematyka
206
. .
6.
12.55-13.40
. 2 A
Matematyka
206
2 A
Matematyka
206
. .
7.
13.50-14.35
. 2 S
Matematyka
206
2 P
Matematyka
206
. .
8.
14.45-15.30
. 2 S
*Godz. wychowawcza
206
. . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Paszkowska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 D
Fizyka
218
. 3 K
Fizyka
218
. 2 K
*Fizyka
218
2.
8.55-9.40
3 C
Fizyka
218
. 2 A
*Fizyka
218
. .
3.
9.50-10.35
3 P
Fizyka
218
. 3 C
*Fizyka
218
. 3 K
*Fizyka
218
4.
10.45-11.30
2 P
*Fizyka
218
. . 3 A
*Fizyka
218
3 P
*Fizyka
218
5.
11.50-12.35
3 A
Fizyka
218
2 S
*Fizyka
218
. 3 D
*Fizyka
218
.
6.
12.55-13.40
3 B
Fizyka
218
. . 2 B
*Fizyka
218
.
7.
13.50-14.35
. 2 L
*Fizyka
218
. 3 B
*Fizyka
218
.
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Cybulińska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . 3 P
*Chemia
217
2 L
*Chemia
217
.
2.
8.55-9.40
. . 2 K
*Chemia
217
3 K
*Chemia
217
.
3.
9.50-10.35
. 3 C
*Chemia
217
2 S
*Chemia
217
2 A
*Chemia
217
.
4.
10.45-11.30
. . . 3 D
*Chemia
217
.
5.
11.50-12.35
. 3 B
*Chemia
217
. 3 A
*Chemia
217
.
6.
12.55-13.40
. 2 P
*Chemia
217
. . .
7.
13.50-14.35
. 2 B
*Chemia
217
. . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Bartoszuk
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 L
*Geografia
211
3 K
*Geografia
211
. . .
2.
8.55-9.40
3 B
*Geografia
211
3 A
*Geografia
211
. . 3 D
*Geografia
211
3.
9.50-10.35
. . . . 2 A
*Geografia
211
4.
10.45-11.30
. . 2 P
*Geografia
211
. .
5.
11.50-12.35
. . 3 P
*Geografia
211
. .
6.
12.55-13.40
. . 2 K
*Geografia
211
3 C
*Geografia
211
.
7.
13.50-14.35
. . . 2 S
*Geografia
211
.
8.
14.45-15.30
. . . 2 B
*Geografia
211
.
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



SZYMAŃSKA
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
*Biologia
129
. . 4 A
*Przyroda
129
.
2.
8.55-9.40
2 L
Biologia
129
. . 2 K
*Biologia
129
.
3.
9.50-10.35
4 A
Przyroda
129
. . 2 P
*Biologia
129
.
4.
10.45-11.30
2 K
Biologia
129
. . 2 B
*Biologia
129
.
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
3 C
*Biologia
129
2 B
Biologia
129
. . .
7.
13.50-14.35
. 2 P
Biologia
129
. . .
8.
14.45-15.30
. 2 L
*Biologia
129
. . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Burzyńska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 2 S
Informatyka1
142
. . .
2.
8.55-9.40
. 2 S
*Informatyka1
142
. . .
3.
9.50-10.35
. 2 A
Informatyka1
142
2 L
Informatyka1
142
. .
4.
10.45-11.30
. 2 A
*Informatyka1
142
2 L
*Informatyka1
142
2 K
Informatyka1
142
2 B
Informatyka1
142
5.
11.50-12.35
2 P
Informatyka1
142
. 4 A
*Informatyka1
142
2 K
*Informatyka1
142
2 B
*Informatyka1
142
6.
12.55-13.40
2 P
*Informatyka1
142
. 3 D
*Zajęcia techniczne
141
3 B
*Zajęcia techniczne
141
.
7.
13.50-14.35
. . 3 K
*Zajęcia techniczne
141
3 C
*Zajęcia techniczne
141
.
8.
14.45-15.30
. . 3 P
*Zajęcia techniczne
141
. .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Klem
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 2 S
Informatyka2
144
3 A
*Zajęcia techniczne
141
. .
2.
8.55-9.40
. 2 S
*Informatyka2
144
. . .
3.
9.50-10.35
. 2 A
Informatyka2
144
2 L
Informatyka2
144
4 A
*Technika
107
.
4.
10.45-11.30
. 2 A
*Informatyka2
144
2 L
*Informatyka2
144
2 K
Informatyka2
144
2 B
Informatyka2
144
5.
11.50-12.35
2 P
Informatyka2
144
. 4 A
*Informatyka2
144
2 K
*Informatyka2
144
2 B
*Informatyka2
144
6.
12.55-13.40
2 P
*Informatyka2
144
. . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Molska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. 3 B
*Zajęcia artystyczne
203
. . 2 L
*Plastyka
203
3.
9.50-10.35
. 2 B
*Zajęcia artystyczne
203
. . .
4.
10.45-11.30
. 3 D
*Zajęcia artystyczne
203
. . 3 K
*Zajęcia artystyczne
203
5.
11.50-12.35
3 C
*Zajęcia artystyczne
203
2 P
*Zajęcia artystyczne
203
. . 2 A
*Plastyka
203
6.
12.55-13.40
2 S
*Plastyka
203
3 P
*Zajęcia artystyczne
203
2 S
*Zajęcia artystyczne
203
. 2 K
*Plastyka
203
7.
13.50-14.35
2 A
*Zajęcia artystyczne
203
. 3 A
*Zajęcia artystyczne
203
. 2 P
*Plastyka
203
8.
14.45-15.30
2 B
*Plastyka
203
. 2 L
*Zajęcia artystyczne
203
. 2 K
*Zajęcia artystyczne
203
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Artysiewicz
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
*Godz. wychowawcza
107
. . . .
2.
8.55-9.40
4 A
*Plastyka
107
. . . .
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. . . . .
5.
11.50-12.35
. . . 4 A
*Muzyka
107
.
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Borek E.
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 2 P
Religia kat.
212
. 3 C
*Religia kat.
212
.
2.
8.55-9.40
. 3 K
Religia kat.
212
. 2 P
*Religia kat.
212
.
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. 2 L
*Religia kat.
212
. . .
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
2 L
Religia kat.
212
3 C
Religia kat.
212
. . 2 S
*Religia kat.
212
8.
14.45-15.30
2 S
Religia kat.
212
. . . 3 K
*Religia kat.
212
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



KS Chajter
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . . . .
3.
9.50-10.35
. . . . 3 P
*Religia kat.
21
4.
10.45-11.30
. 4 A
Religia kat.
107
. . .
5.
11.50-12.35
1 B
Religia kat.
106
1 C
*Religia kat.
102
. 1 B
*Religia kat.
106
1 A
*Religia kat.
101
6.
12.55-13.40
1 C
Religia kat.
102
. . 1 A
Religia kat.
101
4 A
*Religia kat.
107
7.
13.50-14.35
. 3 P
Religia kat.
21
. . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Harasimowicz
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . . . .
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. . 3 B
*Religia kat.
21
. .
5.
11.50-12.35
. . 3 D
Religia kat.
21
. 2 K
*Religia kat.
21
6.
12.55-13.40
. . 2 B
*Religia kat.
21
. 3 A
*Religia kat.
21
7.
13.50-14.35
3 B
Religia kat.
21
. 2 A
Religia kat.
21
. 2 A
*Religia kat.
21
8.
14.45-15.30
2 K
Religia kat.
21
. 3 A
Religia kat.
21
. 3 D
*Religia kat.
21
9.
15.40-16.25
2 B
Religia kat.
21
. . . .....
...



Romańczuk
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . . . .
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. . . . .
5.
11.50-12.35
. 1 A
Religia pr.
101
1 C
Religia pr.
101
. . .
6.
12.55-13.40
. . . 1 A
*Religia pr.
106
1 C
*Religia pr.
106
.
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



BOREK B.
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
WF dz
DS1
. . 2 S
WF dz
DS1
2 S
WF dz
DS1
2.
8.55-9.40
2 S
WF dz
DS1
. . 2 S
WF dz
DS1
2 S
*WF dz
DS1
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. . . . .
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Dobrzyńska
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
WF ch
DS2
. . 2 S
WF ch
DS2
2 S
WF ch
DS2
2.
8.55-9.40
2 S
WF ch
DS2
. . 2 S
WF ch
DS2
2 S
*WF ch
DS2
3.
9.50-10.35
3 A
WF ch
DS3
3 B
WF ch
DS3
2 S
WF ch
MS41
. 3 A
*WF ch
DS2
3 B
*WF ch
DS2
3 C
*WF ch
silownia
4.
10.45-11.30
3 C
WF ch
DS1
2 S
WF ch
MS30
. 3 C
WF ch
DS1
.
5.
11.50-12.35
. 3 C
WF ch
silownia
. . .
6.
12.55-13.40
. 3 B
WF ch
DS1
3 A
WF ch
DS1
3 A
WF ch
DS1
3 B
WF ch
DS1
. .
7.
13.50-14.35
. . 2 S
WF ch
DS1
. .
8.
14.45-15.30
. . 2 S
WF ch
MS30
. .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Grzegorek S.
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . . . .
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. . . . .
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. 3 D
WF dz
DS1
3 D
WF dz
DS2
3 D
WF dz
DS1
.
8.
14.45-15.30
. 3 D
WF dz
DS1
3 D
WF dz
DS2
3 D
*WF dz
DS1
.
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Klimaszewski
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 2 A
WF ch
DS2
2 B
WF ch
DS2
2 A
*WF ch
DS1
2 B
*WF ch
DS1
. .
2.
8.55-9.40
2 A
WF ch
DS3
2 B
WF ch
DS3
2 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS1
. .
3.
9.50-10.35
2 A
WF ch
DS2
2 B
WF ch
DS2
2 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS1
. 2 K
WF dz
MS30
4.
10.45-11.30
3 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS1
2 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS2
2 K
*WF dz
MS30
5.
11.50-12.35
3 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
MS30
2 K
WF dz
MS30
3 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
MS30
6.
12.55-13.40
. . . 2 K
WF dz
DS2
3 K
*WF dz
MS30
7.
13.50-14.35
. . . 2 K
WF dz
DS2
.
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...



Lewończuk
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . . . .
3.
9.50-10.35
. . . . .
4.
10.45-11.30
. . . . .
5.
11.50-12.35
. . . . .
6.
12.55-13.40
. . . . .
7.
13.50-14.35
. . . . .
8.
14.45-15.30
3 P
WFch1
silownia
. . 3 P
WFch1
DS3
.
9.
15.40-16.25
3 P
WFch1
silownia
. . 3 P
*WFch1
DS3
.....
...



Marczuk
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . . . .
3.
9.50-10.35
. 2 S
WF dz1
DS1
. . 3 D
WF dz1
DS3
4.
10.45-11.30
. 2 S
WF dz1
MS41
. . 3 D
*WF dz1
DS3
5.
11.50-12.35
2 L
WF ch
silownia
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
DS1
2 L
WF ch
MS41
6.
12.55-13.40
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
MS30
2 L
WF ch
DS1
2 L
*WF ch
MS41
7.
13.50-14.35
. . 2 S
WF dz1
DS3
. .
8.
14.45-15.30
3 D
WF dz1
DS2
. 2 S
*WF dz1
DS1
. .
9.
15.40-16.25
3 D
WF dz1
DS1
. . . .....
...



Rekść
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. 3 P
WF ch
DS1
2 P
WF ch
DS3
. .
2.
8.55-9.40
. 3 P
WF ch
DS1
2 P
WF ch
DS3
. .
3.
9.50-10.35
. 2 P
WF ch
MS30
3 P
WF ch
DS3
. .
4.
10.45-11.30
. 2 P
WF ch
DS3
3 P
WF ch
DS3
. .
5.
11.50-12.35
. . . . 2 P
WF ch
DS3
6.
12.55-13.40
. . . . 2 P
*WF ch
DS3
7.
13.50-14.35
. . . . 3 P
WF ch
DS1
8.
14.45-15.30
2 P
WF ch
DS3
. . 2 P
WF ch
DS2
3 P
*WF ch
DS1
9.
15.40-16.25
2 P
WF ch
DS3
. . 2 P
WF ch
DS2
.....
...



Suproń
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. . . . .
3.
9.50-10.35
. . . . 3 D
WF ch
DS2
4.
10.45-11.30
. . . . 3 D
*WF ch
DS2
5.
11.50-12.35
2 L
WF dz
DS1
2 L
WF dz
DS3
2 L
WF dz
DS3
2 L
WF dz
MS30
2 L
WF dz
DS2
6.
12.55-13.40
2 L
WF dz
DS1
2 L
WF dz
DS3
2 L
WF dz
DS2
2 L
WF dz
MS30
2 L
*WF dz
DS2
7.
13.50-14.35
. 3 D
WF ch
DS2
3 D
WF ch
MS30
3 D
WF ch
MS30
.
8.
14.45-15.30
3 D
WF ch
DS1
3 D
WF ch
DS2
3 D
WF ch
DS3
3 D
WF ch
MS30
.
9.
15.40-16.25
3 D
WF ch
DS2
. . . .....
...



Zajko
.

. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
. . . . .
2.
8.55-9.40
. 2 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS2
. .
3.
9.50-10.35
. 2 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS2
. 2 K
WF ch
DS1
4.
10.45-11.30
3 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS2
2 K
WF ch
DS1
3 K
WF ch
DS3
2 K
*WF ch
DS1
5.
11.50-12.35
3 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS1
2 K
WF ch
DS1
3 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS1
6.
12.55-13.40
2 K
WF ch
DS3
. . 2 K
WF ch
DS3
3 K
*WF ch
DS1
7.
13.50-14.35
2 K
WF ch
DS1
. . 2 K
WF ch
DS3
.
8.
14.45-15.30
. . . . .
9.
15.40-16.25
. . . . .....
...


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
Poprawiony: poniedziałek, 22 stycznia 2018 10:34