ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan sal

Plan sal

Drukuj
PLAN SAL ZSP 5 B-stok 2017_2018 31.08.2017 sem1


2021101102106107
108109112113119123
124125129201202203
205206207208211212
216217218141142144
MS30MS41DS1DS2DS3silownia
tenisowabasenbasenboiskoboiskoboisko
boisko004

20


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
Język polski
Lompart
2.
8.55-9.40
3 C
Język polski
Lompart
3.
9.50-10.35
3 D
Język polski
Lompart
2 P
Język polski
Lompart
4.
10.45-11.30
2 A
Język polski
Lompart
2 A
Język polski
Lompart
5.
11.50-12.35
3 D
Język polski
Lompart
3 D
Język polski
Lompart
2 P
Język polski
Lompart
2 P
Język polski
Lompart
3 C
Język polski
Lompart
6.
12.55-13.40
3 D
Język polski
Lompart
3 C
Język polski
Lompart
2 P
Język polski
Lompart
3 D
Język polski
Lompart
7.
13.50-14.35
2 P
Język polski
Lompart
2 A
Język polski
Lompart
2 A
Język polski
Lompart
8.
14.45-15.30
2 A
Godz. wychowawcza
Lompart
2 A
Język polski
Lompart
3 C
Język polski
Lompart
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



21


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
3 P
Religia kat.
KS Chajter
4.
10.45-11.30
3 B
Religia kat.
Harasimowicz
5.
11.50-12.35
3 D
Religia kat.
Harasimowicz
2 K
Religia kat.
Harasimowicz
6.
12.55-13.40
3 B
Religia kat.
Harasimowicz
2 B
Religia kat.
Harasimowicz
7.
13.50-14.35
3 P
Religia kat.
KS Chajter
2 A
Religia kat.
Harasimowicz
2 A
Religia kat.
Harasimowicz
8.
14.45-15.30
2 K
Religia kat.
Harasimowicz
3 A
Religia kat.
Harasimowicz
3 D
Religia kat.
Harasimowicz
9.
15.40-16.25
2 B
Religia kat.
Harasimowicz
10.
16.30-17.15



101


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
Język angielski
Lajdorf
1 A
KZ
Zajkowska
2.
8.55-9.40
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
3.
9.50-10.35
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
4.
10.45-11.30
1 A
Język angielski
Lajdorf
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
KZ
Zajkowska
5.
11.50-12.35
1 A
Religia pr.
Romańczuk
1 C
Religia pr.
Romańczuk
1 A
KZ
Zajkowska
1 A
Religia kat.
KS Chajter
6.
12.55-13.40
1 A
Religia kat.
KS Chajter
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



102


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 C
KZ
Dąbrowska
2.
8.55-9.40
1 C
Język angielski
Lajdorf
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
3.
9.50-10.35
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
4.
10.45-11.30
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
Język angielski
Lajdorf
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
KZ
Dąbrowska
5.
11.50-12.35
1 C
KZ
Dąbrowska
1 C
Religia kat.
KS Chajter
1 C
KZ
Dąbrowska
6.
12.55-13.40
1 C
Religia kat.
KS Chajter
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



106


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
Język angielski
Nieścior
2.
8.55-9.40
1 B
KZ
Nieścior
1 B
Język angielski
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
3.
9.50-10.35
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
4.
10.45-11.30
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
1 B
KZ
Nieścior
5.
11.50-12.35
1 B
Religia kat.
KS Chajter
1 B
Religia kat.
KS Chajter
6.
12.55-13.40
1 C
Religia pr.
Romańczuk
1 A
Religia pr.
Romańczuk
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



107


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
Godz. wychowawcza
Artysiewicz
4 A
Matematyka
Lisowska
2.
8.55-9.40
4 A
Plastyka
Artysiewicz
4 A
Język polski
Brzezińska
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
4 A
Matematyka
Lisowska
4 A
Matematyka
Lisowska
3.
9.50-10.35
4 A
Język polski
Brzezińska
4 A
Język polski
Brzezińska
4 A
Technika
Klem
4 A
Historia
Białasz
4.
10.45-11.30
4 A
Język polski
Brzezińska
4 A
Religia kat.
KS Chajter
4 A
Język polski
Brzezińska
5.
11.50-12.35
4 A
Matematyka
Lisowska
4 A
Muzyka
Artysiewicz
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
6.
12.55-13.40
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
4 A
Religia kat.
KS Chajter
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



108


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
Matematyka
Lisowska
3 B
Matematyka
Lisowska
3 B
Matematyka
Lisowska
3 D
Matematyka
Lisowska
2.
8.55-9.40
3 D
Matematyka
Lisowska
3 D
Matematyka
Lisowska
3 D
Matematyka
Lisowska
3.
9.50-10.35
3 C
Matematyka
Lisowska
2 L
Matematyka
Lisowska
3 B
Matematyka
Lisowska
3 D
Matematyka
Lisowska
4.
10.45-11.30
2 L
Matematyka
Lisowska
3 C
Matematyka
Lisowska
2 L
Matematyka
Lisowska
3 B
Matematyka
Lisowska
5.
11.50-12.35
3 C
Matematyka
Lisowska
3 C
Matematyka
Lisowska
3 B
Godz. wychowawcza
Lisowska
6.
12.55-13.40
3 C
Matematyka
Lisowska
7.
13.50-14.35
2 L
Matematyka
Lisowska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



109


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
3 C
Język angielski1
Sołowianowicz
2.
8.55-9.40
3 C
Godz. wychowawcza
Sołowianowicz
2 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3.
9.50-10.35
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
3 C
Język angielski1
Sołowianowicz
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
4.
10.45-11.30
3 C
Język angielski2
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
2 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
5.
11.50-12.35
2 A
Język angielski1
Sołowianowicz
2 A
Język angielski1
Sołowianowicz
2 A
Język angielski1
Sołowianowicz
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3 C
Język angielski2
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
7.
13.50-14.35
3 C
Język angielski2
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3 C
Język angielski1
Sołowianowicz
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



112


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 L
Język angielski
Siemiończyk
2.
8.55-9.40
2 A
Język angielski2
Siemiończyk
3.
9.50-10.35
3 D
Język angielski2
Siemiończyk
2 B
Język angielski1
Siemiończyk
2 B
Język angielski1
Siemiończyk
4.
10.45-11.30
3 A
Język angielski2
Siemiończyk
2 A
Język angielski2
Siemiończyk
3 A
Język angielski2
Siemiończyk
5.
11.50-12.35
2 A
Język angielski2
Siemiończyk
2 A
Język angielski2
Siemiończyk
2 A
Język angielski2
Siemiończyk
2 B
Język angielski1
Siemiończyk
3 D
Język angielski2
Siemiończyk
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski2
Siemiończyk
3 D
Język angielski2
Siemiończyk
3 A
Język angielski2
Siemiończyk
7.
13.50-14.35
3 P
Język angielski
Siemiończyk
3 A
Język angielski2
Siemiończyk
3 P
Język angielski
Siemiończyk
2 L
Język angielski
Siemiończyk
8.
14.45-15.30
2 L
Język angielski
Siemiończyk
3 P
Język angielski
Siemiończyk
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



113


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
2 B
Język polski
Wardowicz
3 A
Język polski
Wardowicz
3.
9.50-10.35
3 A
Język polski
Wardowicz
3 A
Język polski
Wardowicz
2 B
Język polski
Wardowicz
3 A
Godz. wychowawcza
Wardowicz
4.
10.45-11.30
2 B
Język polski
Wardowicz
2 S
Język polski
Wardowicz
5.
11.50-12.35
3 P
Język polski
Brzezińska
2 B
Język polski
Wardowicz
2 S
Język polski
Wardowicz
2 S
Język polski
Wardowicz
6.
12.55-13.40
2 S
Język polski
Wardowicz
2 S
Język polski
Wardowicz
7.
13.50-14.35
3 A
Język polski
Wardowicz
2 B
Język polski
Wardowicz
8.
14.45-15.30
3 A
Język polski
Wardowicz
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



119


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 P
Język niemiecki
Łapiński
2 L
Język niemiecki
Łapiński
2 S
Język niemiecki
Łapiński
2.
8.55-9.40
2 K
Język niemiecki
Misiejuk
2 P
Godz. wychowawcza
Łapiński
3 A
Język niemiecki2
Łapiński
3.
9.50-10.35
2 S
Język niemiecki
Łapiński
3 B
Język niemiecki1
Łapiński
2 P
Język niemiecki
Łapiński
4.
10.45-11.30
3 D
Język niemiecki1
Łapiński
3 C
Język niemiecki1
Łapiński
3 D
Język niemiecki1
Łapiński
5.
11.50-12.35
3 A
Język niemiecki2
Łapiński
3 B
Język niemiecki1
Łapiński
6.
12.55-13.40
3 C
Język niemiecki1
Łapiński
2 A
Język niemiecki2
Misiejuk
3 P
Język niemiecki2
Łapiński
7.
13.50-14.35
3 P
Język niemiecki2
Łapiński
2 L
Język niemiecki
Łapiński
8.
14.45-15.30
3 K
Język niemiecki
Łapiński
3 K
Język niemiecki
Łapiński
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



123


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 D
WDŻWR
Kotyńska
2 L
WDŻWR
Kotyńska
2 P
WDŻWR
Kotyńska
2.
8.55-9.40
3 P
Język polski
Brzezińska
3 P
WDŻWR
Kotyńska
3.
9.50-10.35
2 A
Język rosyjski1
Lajdorf
3 P
Godz. wychowawcza
Brzezińska
4.
10.45-11.30
3 P
Język polski
Brzezińska
5.
11.50-12.35
2 K
Język angielski
Lajdorf
3 P
Język polski
Brzezińska
3 P
Język polski
Brzezińska
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
2 S
WDŻWR
Kotyńska
9.
15.40-16.25
3 K
WDŻWR
Kotyńska
10.
16.30-17.15



124


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 D
Historia
Białasz
3 D
EdB
Białasz
2.
8.55-9.40
2 P
Historia
Mierzyński
3 C
Historia
Białasz
3 B
EdB
Białasz
3 A
Historia
Białasz
3 C
Historia
Białasz
3.
9.50-10.35
3 D
Historia
Białasz
4.
10.45-11.30
3 P
Historia
Mierzyński
3 A
WOS
Białasz
3 C
EdB
Białasz
5.
11.50-12.35
3 A
EdB
Białasz
6.
12.55-13.40
3 P
EdB
Białasz
3 P
Historia
Mierzyński
3 D
WOS
Białasz
7.
13.50-14.35
3 D
Godz. wychowawcza
Białasz
2 P
Historia
Mierzyński
3 D
WOS
Białasz
8.
14.45-15.30
3 K
EdB
Białasz
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



125


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
Biologia
Szymańska
2.
8.55-9.40
2 A
Biologia
Szymańska
3 D
Biologia
Szymańska
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
2 S
Biologia
Szymańska
2 S
Biologia
Szymańska
5.
11.50-12.35
2 A
Biologia
Szymańska
6.
12.55-13.40
3 K
Biologia
Szymańska
7.
13.50-14.35
3 B
Biologia
Szymańska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



129


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
Biologia
SZYMAŃSKA
4 A
Przyroda
SZYMAŃSKA
2.
8.55-9.40
2 L
Biologia
SZYMAŃSKA
2 K
Biologia
SZYMAŃSKA
3.
9.50-10.35
4 A
Przyroda
SZYMAŃSKA
2 P
Biologia
SZYMAŃSKA
4.
10.45-11.30
2 K
Biologia
SZYMAŃSKA
2 B
Biologia
SZYMAŃSKA
5.
11.50-12.35
3 C
Biologia
SZYMAŃSKA
6.
12.55-13.40
2 B
Biologia
SZYMAŃSKA
7.
13.50-14.35
2 P
Biologia
SZYMAŃSKA
8.
14.45-15.30
2 L
Biologia
SZYMAŃSKA
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



201


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 K
Język polski
Pawelska
2 K
Język polski
Pawelska
3 K
Język polski
Pawelska
2.
8.55-9.40
2 L
Język polski
Pawelska
2 L
Język polski
Pawelska
3 K
Język polski
Pawelska
3.
9.50-10.35
2 K
Język polski
Pawelska
2 L
Język polski
Pawelska
2 L
Język polski
Pawelska
4.
10.45-11.30
3 B
Język polski
Pawelska
3 B
Język polski
Pawelska
2 L
Język polski
Pawelska
5.
11.50-12.35
2 K
Język polski
Pawelska
3 B
Język polski
Pawelska
6.
12.55-13.40
2 K
Język polski
Pawelska
3 K
Język polski
Pawelska
3 B
Język polski
Pawelska
7.
13.50-14.35
3 B
Język polski
Pawelska
3 K
Język polski
Pawelska
8.
14.45-15.30
3 K
Język polski
Pawelska
2 L
Godz. wychowawcza
Pawelska
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



202


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
Język niemiecki2
Misiejuk
2.
8.55-9.40
3 A
Język rosyjski1
Lajdorf
3 B
Język niemiecki2
Misiejuk
2 K
Język niemiecki
Misiejuk
3.
9.50-10.35
3 D
Język angielski1
Lajdorf
2 A
Język niemiecki2
Misiejuk
3 C
Język niemiecki2
Misiejuk
2 B
Język niemiecki2
Misiejuk
4.
10.45-11.30
3 D
Język niemiecki2
Misiejuk
3 D
Język niemiecki2
Misiejuk
5.
11.50-12.35
2 B
Język niemiecki1
Misiejuk
3 A
Język rosyjski1
Lajdorf
3 B
Język niemiecki2
Misiejuk
2 B
Język niemiecki2
Misiejuk
3 D
Język angielski1
Lajdorf
6.
12.55-13.40
2 B
Język niemiecki1
Misiejuk
3 D
Język angielski1
Lajdorf
2 A
Język rosyjski1
Lajdorf
3 P
Język rosyjski1
Lajdorf
7.
13.50-14.35
2 B
Godz. wychowawcza
Misiejuk
2 K
Język angielski
Lajdorf
3 P
Język rosyjski1
Lajdorf
2 K
Język angielski
Lajdorf
8.
14.45-15.30
2 K
Godz. wychowawcza
Lajdorf
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



203


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
Zajęcia artystyczne
Molska
2.
8.55-9.40
3 B
Zajęcia artystyczne
Molska
2 L
Plastyka
Molska
3.
9.50-10.35
2 B
Zajęcia artystyczne
Molska
4.
10.45-11.30
3 D
Zajęcia artystyczne
Molska
3 K
Zajęcia artystyczne
Molska
5.
11.50-12.35
2 P
Zajęcia artystyczne
Molska
2 A
Plastyka
Molska
6.
12.55-13.40
2 S
Plastyka
Molska
3 P
Zajęcia artystyczne
Molska
2 S
Zajęcia artystyczne
Molska
2 K
Plastyka
Molska
7.
13.50-14.35
2 A
Zajęcia artystyczne
Molska
3 A
Zajęcia artystyczne
Molska
2 P
Plastyka
Molska
8.
14.45-15.30
2 B
Plastyka
Molska
2 L
Zajęcia artystyczne
Molska
2 K
Zajęcia artystyczne
Molska
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



205


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 K
Godz. wychowawcza
Rećko
2 K
Historia
Rećko
2.
8.55-9.40
3 K
Historia
Rećko
2 L
Historia
Rećko
3.
9.50-10.35
2 L
Historia
Rećko
3 K
Historia
Rećko
4.
10.45-11.30
3 A
Historia
Białasz
3 B
Historia
Rećko
2 B
Historia
Rećko
3 P
WOS
Białasz
5.
11.50-12.35
3 B
Historia
Rećko
3 K
WOS
Rećko
6.
12.55-13.40
2 A
Historia
Rećko
3 K
WOS
Rećko
2 S
Historia
Rećko
2 A
Historia
Rećko
7.
13.50-14.35
2 S
Historia
Rećko
2 K
Historia
Rećko
2 B
Historia
Rećko
3 C
WOS
Rećko
8.
14.45-15.30
3 B
WOS
Rećko
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



206


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2.
8.55-9.40
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3.
9.50-10.35
2 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4.
10.45-11.30
2 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
5.
11.50-12.35
2 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
6.
12.55-13.40
2 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
7.
13.50-14.35
2 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
2 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
8.
14.45-15.30
2 S
Godz. wychowawcza
Turowska-Kuzyka
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



207


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 K
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
2.
8.55-9.40
3 P
Matematyka
Janczarska
2 B
Matematyka
Janczarska
3 P
Matematyka
Janczarska
3.
9.50-10.35
3 K
Matematyka
Janczarska
3 P
Matematyka
Janczarska
2 K
Matematyka
Janczarska
2 K
Matematyka
Janczarska
4.
10.45-11.30
2 B
Matematyka
Janczarska
2 K
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
5.
11.50-12.35
2 B
Matematyka
Janczarska
3 P
Matematyka
Janczarska
6.
12.55-13.40
3 K
Matematyka
Janczarska
3 P
Matematyka
Janczarska
2 B
Matematyka
Janczarska
7.
13.50-14.35
3 K
Matematyka
Janczarska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



208


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
Język angielski1
Zdanowicz
2.
8.55-9.40
2 S
Język angielski
Zdanowicz
3 B
Język angielski1
Zdanowicz
2 P
Język angielski
Zdanowicz
3.
9.50-10.35
2 B
Język angielski2
Zdanowicz
3 K
Język angielski
Zdanowicz
3 B
Język angielski1
Zdanowicz
4.
10.45-11.30
2 S
Język angielski
Zdanowicz
5.
11.50-12.35
2 B
Język angielski2
Zdanowicz
2 S
Język angielski
Zdanowicz
6.
12.55-13.40
2 B
Język angielski2
Zdanowicz
2 P
Język angielski
Zdanowicz
7.
13.50-14.35
3 K
Język angielski
Zdanowicz
3 K
Język angielski
Zdanowicz
8.
14.45-15.30
2 P
Język angielski
Zdanowicz
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



211


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 L
Geografia
Bartoszuk
3 K
Geografia
Bartoszuk
2.
8.55-9.40
3 B
Geografia
Bartoszuk
3 A
Geografia
Bartoszuk
3 D
Geografia
Bartoszuk
3.
9.50-10.35
2 A
Geografia
Bartoszuk
4.
10.45-11.30
2 P
Geografia
Bartoszuk
5.
11.50-12.35
3 P
Geografia
Bartoszuk
6.
12.55-13.40
2 K
Geografia
Bartoszuk
3 C
Geografia
Bartoszuk
7.
13.50-14.35
2 S
Geografia
Bartoszuk
8.
14.45-15.30
2 B
Geografia
Bartoszuk
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



212


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 P
Religia kat.
Borek E.
3 C
Religia kat.
Borek E.
2.
8.55-9.40
3 K
Religia kat.
Borek E.
2 P
Religia kat.
Borek E.
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
2 L
Religia kat.
Borek E.
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
3 C
Religia kat.
Borek E.
3 A
Religia kat.
Harasimowicz
7.
13.50-14.35
2 L
Religia kat.
Borek E.
2 S
Religia kat.
Borek E.
8.
14.45-15.30
2 S
Religia kat.
Borek E.
3 K
Religia kat.
Borek E.
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



216


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



217


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
Chemia
Cybulińska
2 L
Chemia
Cybulińska
2.
8.55-9.40
2 K
Chemia
Cybulińska
3 K
Chemia
Cybulińska
3.
9.50-10.35
3 C
Chemia
Cybulińska
2 S
Chemia
Cybulińska
2 A
Chemia
Cybulińska
4.
10.45-11.30
3 D
Chemia
Cybulińska
5.
11.50-12.35
3 B
Chemia
Cybulińska
3 A
Chemia
Cybulińska
6.
12.55-13.40
2 P
Chemia
Cybulińska
7.
13.50-14.35
2 B
Chemia
Cybulińska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



218


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 D
Fizyka
Paszkowska
3 K
Fizyka
Paszkowska
2 K
Fizyka
Paszkowska
2.
8.55-9.40
3 C
Fizyka
Paszkowska
2 A
Fizyka
Paszkowska
3 B
Fizyka
Paszkowska
3.
9.50-10.35
3 P
Fizyka
Paszkowska
3 C
Fizyka
Paszkowska
3 K
Fizyka
Paszkowska
4.
10.45-11.30
2 P
Fizyka
Paszkowska
3 A
Fizyka
Paszkowska
3 P
Fizyka
Paszkowska
5.
11.50-12.35
3 A
Fizyka
Paszkowska
2 S
Fizyka
Paszkowska
3 D
Fizyka
Paszkowska
6.
12.55-13.40
2 B
Fizyka
Paszkowska
7.
13.50-14.35
2 L
Fizyka
Paszkowska
3 B
Fizyka
Paszkowska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



141


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
Zajęcia techniczne
Klem
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
3 D
Zajęcia techniczne
Burzyńska
3 B
Zajęcia techniczne
Burzyńska
7.
13.50-14.35
3 K
Zajęcia techniczne
Burzyńska
3 C
Zajęcia techniczne
Burzyńska
8.
14.45-15.30
3 P
Zajęcia techniczne
Burzyńska
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



142


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
Informatyka1
Burzyńska
2.
8.55-9.40
2 S
Informatyka1
Burzyńska
3.
9.50-10.35
2 A
Informatyka1
Burzyńska
2 L
Informatyka1
Burzyńska
4.
10.45-11.30
2 A
Informatyka1
Burzyńska
2 L
Informatyka1
Burzyńska
2 K
Informatyka1
Burzyńska
2 B
Informatyka1
Burzyńska
5.
11.50-12.35
2 P
Informatyka1
Burzyńska
4 A
Informatyka1
Burzyńska
2 K
Informatyka1
Burzyńska
2 B
Informatyka1
Burzyńska
6.
12.55-13.40
2 P
Informatyka1
Burzyńska
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



144


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
Informatyka2
Klem
2.
8.55-9.40
2 S
Informatyka2
Klem
3.
9.50-10.35
2 A
Informatyka2
Klem
2 L
Informatyka2
Klem
4.
10.45-11.30
2 A
Informatyka2
Klem
2 L
Informatyka2
Klem
2 K
Informatyka2
Klem
2 B
Informatyka2
Klem
5.
11.50-12.35
2 P
Informatyka2
Klem
4 A
Informatyka2
Klem
2 K
Informatyka2
Klem
2 B
Informatyka2
Klem
6.
12.55-13.40
2 P
Informatyka2
Klem
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



MS30


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 B
WF
Nieścior
1 C
WF
Dąbrowska
1 C
WF
Dąbrowska
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
2 P
WF ch
Rekść
2 K
WF dz
Klimaszewski
4.
10.45-11.30
2 S
WF ch
Dobrzyńska
1 A
WF
Zajkowska
1 B
WF
Nieścior
2 K
WF dz
Klimaszewski
5.
11.50-12.35
1 A
WF
Zajkowska
3 K
WF dz
Klimaszewski
2 K
WF dz
Klimaszewski
2 L
WF dz
Suproń
3 K
WF dz
Klimaszewski
6.
12.55-13.40
2 L
WF ch
Marczuk
2 L
WF dz
Suproń
3 K
WF dz
Klimaszewski
7.
13.50-14.35
3 D
WF ch
Suproń
3 D
WF ch
Suproń
8.
14.45-15.30
2 S
WF ch
Dobrzyńska
3 D
WF ch
Suproń
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



MS41


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 A
WF dz
Chyża
2 A
WF dz
Chyża
2.
8.55-9.40
2 B
WF dz
Chyża
2 B
WF dz
Chyża
3.
9.50-10.35
2 S
WF ch
Dobrzyńska
3 C
WF dz
Chyża
4.
10.45-11.30
3 C
WF dz
Chyża
2 S
WF dz1
Marczuk
4 A
WF
Chyża
3 C
WF dz
Chyża
4 A
WF
Chyża
5.
11.50-12.35
4 A
WF
Chyża
3 C
WF dz
Chyża
2 L
WF ch
Marczuk
6.
12.55-13.40
2 K
WF dz1
Chyża
3 A
WF dz
Chyża
3 B
WF dz
Chyża
2 L
WF ch
Marczuk
7.
13.50-14.35
2 B
WF dz
Chyża
8.
14.45-15.30
2 A
WF dz
Chyża
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



DS1


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
WF dz
BOREK B.
3 P
WF ch
Rekść
2 A
WF ch
Klimaszewski
2 B
WF ch
Klimaszewski
2 S
WF dz
BOREK B.
2 S
WF dz
BOREK B.
2.
8.55-9.40
2 S
WF dz
BOREK B.
3 P
WF ch
Rekść
3 K
WF dz
Klimaszewski
2 S
WF dz
BOREK B.
2 S
WF dz
BOREK B.
3.
9.50-10.35
3 A
WF dz
Chyża
3 B
WF dz
Chyża
2 S
WF dz1
Marczuk
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 A
WF dz
Chyża
3 B
WF dz
Chyża
2 K
WF ch
Zajko
4.
10.45-11.30
3 C
WF ch
Dobrzyńska
3 K
WF dz
Klimaszewski
2 K
WF ch
Zajko
3 C
WF ch
Dobrzyńska
2 K
WF ch
Zajko
5.
11.50-12.35
2 L
WF dz
Suproń
3 K
WF ch
Zajko
2 K
WF ch
Zajko
2 L
WF ch
Marczuk
3 K
WF ch
Zajko
6.
12.55-13.40
2 L
WF dz
Suproń
3 B
WF ch
Dobrzyńska
3 A
WF ch
Dobrzyńska
3 A
WF ch
Dobrzyńska
3 B
WF ch
Dobrzyńska
2 L
WF ch
Marczuk
3 K
WF ch
Zajko
7.
13.50-14.35
2 K
WF ch
Zajko
3 D
WF dz
Grzegorek S.
2 S
WF ch
Dobrzyńska
3 D
WF dz
Grzegorek S.
3 P
WF ch
Rekść
8.
14.45-15.30
3 D
WF ch
Suproń
3 D
WF dz
Grzegorek S.
2 S
WF dz1
Marczuk
3 D
WF dz
Grzegorek S.
3 P
WF ch
Rekść
9.
15.40-16.25
3 D
WF dz1
Marczuk
2 A
WF dz
Chyża
10.
16.30-17.15



DS2


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
WF ch
Dobrzyńska
2 A
WF ch
Klimaszewski
2 B
WF ch
Klimaszewski
2 S
WF ch
Dobrzyńska
2 S
WF ch
Dobrzyńska
2.
8.55-9.40
2 S
WF ch
Dobrzyńska
2 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF ch
Zajko
2 S
WF ch
Dobrzyńska
2 S
WF ch
Dobrzyńska
3.
9.50-10.35
2 A
WF ch
Klimaszewski
2 B
WF ch
Klimaszewski
2 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF ch
Zajko
3 A
WF ch
Dobrzyńska
3 B
WF ch
Dobrzyńska
3 D
WF ch
Suproń
4.
10.45-11.30
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF ch
Zajko
2 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 D
WF ch
Suproń
5.
11.50-12.35
3 K
WF dz
Klimaszewski
2 L
WF ch
Marczuk
2 L
WF ch
Marczuk
3 K
WF dz
Klimaszewski
2 L
WF dz
Suproń
6.
12.55-13.40
2 L
WF ch
Marczuk
2 L
WF ch
Marczuk
2 L
WF dz
Suproń
2 K
WF dz
Klimaszewski
2 L
WF dz
Suproń
7.
13.50-14.35
2 K
WF dz1
Chyża
3 D
WF ch
Suproń
3 D
WF dz
Grzegorek S.
2 K
WF dz
Klimaszewski
8.
14.45-15.30
3 D
WF dz1
Marczuk
3 D
WF ch
Suproń
3 D
WF dz
Grzegorek S.
2 P
WF ch
Rekść
9.
15.40-16.25
3 D
WF ch
Suproń
2 P
WF ch
Rekść
10.
16.30-17.15



DS3


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 P
WF ch
Rekść
2.
8.55-9.40
2 A
WF ch
Klimaszewski
2 B
WF ch
Klimaszewski
2 K
WF ch
Zajko
2 P
WF ch
Rekść
3.
9.50-10.35
3 A
WF ch
Dobrzyńska
3 B
WF ch
Dobrzyńska
2 K
WF ch
Zajko
3 P
WF ch
Rekść
3 D
WF dz1
Marczuk
4.
10.45-11.30
3 K
WF ch
Zajko
2 P
WF ch
Rekść
3 P
WF ch
Rekść
3 K
WF ch
Zajko
3 D
WF dz1
Marczuk
5.
11.50-12.35
3 K
WF ch
Zajko
2 L
WF dz
Suproń
2 L
WF dz
Suproń
3 K
WF ch
Zajko
2 P
WF ch
Rekść
6.
12.55-13.40
2 K
WF ch
Zajko
2 L
WF dz
Suproń
3 A
WF dz
Chyża
3 B
WF dz
Chyża
2 K
WF ch
Zajko
2 P
WF ch
Rekść
7.
13.50-14.35
4 A
WF
Chyża
2 S
WF dz1
Marczuk
2 K
WF ch
Zajko
8.
14.45-15.30
2 P
WF ch
Rekść
2 B
WF dz
Chyża
3 D
WF ch
Suproń
3 P
WFch1
Lewończuk
9.
15.40-16.25
2 P
WF ch
Rekść
3 P
WFch1
Lewończuk
10.
16.30-17.15



silownia


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
3 C
WF ch
Dobrzyńska
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
2 L
WF ch
Marczuk
3 C
WF ch
Dobrzyńska
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
3 P
WFch1
Lewończuk
9.
15.40-16.25
3 P
WFch1
Lewończuk
10.
16.30-17.15



tenisowa


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



basen


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



basen


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



004


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
 
Ulti Clocks content

wyszukiwarka

 

ksz zaw

 

ksz og

logo ster

 

logo unicef

logo sz r trakt

logosiatka

LOGO siatka

Batory 18 - Białystok

sos