ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan sal

Plan sal

Drukuj
Plan sal 2019 sem2 ZSP5 Białystok...


2021102106107108109
112113119123124125129
201202203205206207208
211212216217218223141
142144MS30MS41DS1DS2DS3
silowniatenisowabasenbasenboiskoboiskoboisko
boisko004

20
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
        3 P
Język polski
Lompart
2.
8.55-9.40
3 A
Język polski
Lompart
      3 P
Język polski
Lompart
3.
9.50-10.35
3 K
Język polski
Lompart
  3 A
Godz. wychowawcza
Lompart
   
4.
10.45-11.30
3 K
Język polski
Lompart
  3 L
Język polski
Lompart
  3 K
Język polski
Lompart
5.
11.50-12.35
  3 P
Język polski
Lompart
3 K
Język polski
Lompart
3 L
Język polski
Lompart
 
6.
12.55-13.40
3 L
Język polski
Lompart
3 P
Język polski
Lompart
3 A
Język polski
Lompart
3 L
Język polski
Lompart
 
7.
13.50-14.35
  3 A
Język polski
Lompart
3 P
Język polski
Lompart
3 K
Język polski
Lompart
 
8.
14.45-15.30
  3 A
Język polski
Lompart
  3 A
Język polski
Lompart
 
9.
15.40-16.25
  3 L
Język polski
Lompart
     
10.
16.30-17.15
        .....
-.



21
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
      3 S
Religia kat.
Strzałko
3 A
Religia kat.
Harasimowicz
4.
10.45-11.30
    3 B
Religia kat.
Harasimowicz
3 P
Religia kat.
Strzałko
 
5.
11.50-12.35
    3 A
Religia kat.
Harasimowicz
   
6.
12.55-13.40
3 P
Religia kat.
Strzałko
       
7.
13.50-14.35
        3 B
Religia kat.
Harasimowicz
8.
14.45-15.30
3 L
Religia kat.
Strzałko
      3 K
Religia kat.
Harasimowicz
9.
15.40-16.25
    3 K
Religia kat.
Harasimowicz
   
10.
16.30-17.15
        .....
-.



102
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    2 C
KZ
Dąbrowska
   
2.
8.55-9.40
2 C
Język angielski
Sołowianowicz
  2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
 
3.
9.50-10.35
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
 
4.
10.45-11.30
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
 
5.
11.50-12.35
2 A
Religia pr.
Romańczuk
2 C
Religia pr.
Romańczuk
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
Religia kat.
Borek
2 C
Język angielski
Sołowianowicz
2 C
KZ
Dąbrowska
6.
12.55-13.40
  2 C
KZ
Dąbrowska
    2 C
KZ
Dąbrowska
7.
13.50-14.35
  2 C
Religia kat.
Borek
    2 C
KZ
Dąbrowska
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



106
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2.
8.55-9.40
2 B
KZ
Nieścior
  2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
3.
9.50-10.35
2 B
Język angielski
Nieścior
  2 B
Język angielski
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
 
4.
10.45-11.30
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
Religia kat.
Borek
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
5.
11.50-12.35
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
Język angielski
Nieścior
 
6.
12.55-13.40
2 B
Religia kat.
Borek
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
   
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



107
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  2 A
Język angielski
Sołowianowicz
     
2.
8.55-9.40
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
     
3.
9.50-10.35
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
  2 A
Język angielski
Sołowianowicz
4.
10.45-11.30
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
5.
11.50-12.35
2 A
Religia kat.
Borek
2 A
Religia kat.
Borek
2 C
Religia pr.
Romańczuk
2 A
Religia pr.
Romańczuk
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
6.
12.55-13.40
      2 A
KZ
Zajkowska
 
7.
13.50-14.35
      2 A
KZ
Zajkowska
 
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



108
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      1 C
KZ
Sasinowska
 
2.
8.55-9.40
    1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
 
3.
9.50-10.35
  1 C
Język angielski
Sołowianowicz
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
4.
10.45-11.30
1 C
Religia kat.
Harasimowicz
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
5.
11.50-12.35
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
Język angielski
Sołowianowicz
  1 C
KZ
Sasinowska
6.
12.55-13.40
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 B
Religia pr.
Romańczuk
1 C
Religia pr.
Romańczuk
  1 C
Religia kat.
Harasimowicz
7.
13.50-14.35
1 C
KZ
Sasinowska
       
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



109
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  1 B
KZ
Misiejuk
    1 B
KZ
Misiejuk
2.
8.55-9.40
  1 B
KZ
Misiejuk
    1 B
KZ
Misiejuk
3.
9.50-10.35
  1 B
KZ
Misiejuk
1 B
Język angielski
Sołowianowicz
  1 B
KZ
Misiejuk
4.
10.45-11.30
1 C
Religia pr.
Romańczuk
1 B
Religia pr.
Romańczuk
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
 
5.
11.50-12.35
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
Język angielski
Sołowianowicz
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
Religia kat.
Harasimowicz
6.
12.55-13.40
1 B
KZ
Misiejuk
  1 B
Religia kat.
Harasimowicz
1 B
KZ
Misiejuk
 
7.
13.50-14.35
1 B
KZ
Misiejuk
  1 B
KZ
Misiejuk
   
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



112
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  1 A
KZ
Lajdorf
  1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
2.
8.55-9.40
  1 A
KZ
Lajdorf
  1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
3.
9.50-10.35
  1 A
Język angielski
Lajdorf
  1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
4.
10.45-11.30
1 A
Język angielski
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
  1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
5.
11.50-12.35
1 A
Religia kat.
Harasimowicz
  1 A
KZ
Lajdorf
   
6.
12.55-13.40
1 A
KZ
Lajdorf
  1 A
KZ
Lajdorf
  2 A
KZ
Zajkowska
7.
13.50-14.35
1 A
KZ
Lajdorf
  1 A
KZ
Lajdorf
  2 A
KZ
Zajkowska
8.
14.45-15.30
    1 A
Religia kat.
Harasimowicz
   
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



113
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
4 A
Język polski
Wardowicz
       
3.
9.50-10.35
3 S
Język polski
Wardowicz
  4 A
Język polski
Wardowicz
   
4.
10.45-11.30
    4 A
Język polski
Wardowicz
   
5.
11.50-12.35
      4 A
Godz. wychowawcza
Wardowicz
 
6.
12.55-13.40
      4 A
Język polski
Wardowicz
4 A
Język polski
Wardowicz
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



119
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
        3 B
Język niemiecki2
Łapiński
4.
10.45-11.30
      3 B
Język niemiecki1
Łapiński
3 S
Język niemiecki
Łapiński
5.
11.50-12.35
    3 P
Język niemiecki
Łapiński
  3 A
Język niemiecki2
Łapiński
6.
12.55-13.40
    3 P
Godz. wychowawcza
Łapiński
3 A
Język niemiecki2
Łapiński
3 P
Język niemiecki
Łapiński
7.
13.50-14.35
3 L
Język niemiecki
Łapiński
  3 L
Język niemiecki
Łapiński
3 B
Godz. wychowawcza
Brzezińska
3 K
Język niemiecki
Łapiński
8.
14.45-15.30
3 S
Język niemiecki
Łapiński
  3 B
Język niemiecki2
Łapiński
  3 B
Język niemiecki1
Łapiński
9.
15.40-16.25
3 K
Język niemiecki
Łapiński
       
10.
16.30-17.15
        .....
-.



123
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
        5 A
Język polski
Brzezińska
2.
8.55-9.40
    3 L
WDŻWR
Kotyńska
3 S
WDŻWR
Kotyńska
  5 A
Język polski
Brzezińska
3.
9.50-10.35
    3 B
Język polski
Brzezińska
   
4.
10.45-11.30
    5 A
Język polski
Brzezińska
  3 B
Język polski
Brzezińska
5.
11.50-12.35
  5 A
Język polski
Brzezińska
  3 B
Język polski
Brzezińska
 
6.
12.55-13.40
  3 B
Język polski
Brzezińska
  5 A
Język polski
Brzezińska
 
7.
13.50-14.35
  3 B
Język polski
Brzezińska
  5 A
WDŻWR
Kotyńska
3 S
Język polski
Wardowicz
8.
14.45-15.30
      3 P
WDŻWR
Kotyńska
3 L
WDŻWR1
Kotyńska
3 S
WDŻWR1
Kotyńska
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



124
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  3 K
EdB
Białasz
3 P
EdB
Białasz
   
2.
8.55-9.40
  3 L
EdB
Białasz
3 B
EdB
Białasz
   
3.
9.50-10.35
3 L
Historia
Mierzyński
3 A
EdB
Białasz
3 S
EdB
Białasz
   
4.
10.45-11.30
3 P
Historia
Mierzyński
       
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
      3 P
Historia
Mierzyński
 
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
      3 L
Historia
Mierzyński
 
10.
16.30-17.15
        .....
-.



125
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
      3 K
Biologia
Szymańska
 
3.
9.50-10.35
      5 A
Biologia
Szymańska
 
4.
10.45-11.30
  3 L
Biologia
Szymańska
     
5.
11.50-12.35
      3 P
Biologia
Szymańska
 
6.
12.55-13.40
3 S
Biologia
Szymańska
  3 B
Biologia
Szymańska
   
7.
13.50-14.35
3 A
Biologia
Szymańska
       
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



129
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
    4 A
Przyroda
SZYMAŃSKA
   
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
4 A
Przyroda
SZYMAŃSKA
       
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



201
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
  3 S
Język polski
Wardowicz
  3 S
Język polski
Wardowicz
 
8.
14.45-15.30
  3 S
Język polski
Wardowicz
     
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



202
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
  4 A
Język angielski
Sołowianowicz
  3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
3.
9.50-10.35
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
       
4.
10.45-11.30
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
5.
11.50-12.35
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
      3 A
Język rosyjski1
Lajdorf
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
Język rosyjski1
Lajdorf
 
7.
13.50-14.35
    3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
   
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



203
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
  4 A
Plastyka
Molska
     
4.
10.45-11.30
3 A
Zajęcia artystyczne
Molska
3 P
Zajęcia artystyczne
Molska
     
5.
11.50-12.35
5 A
Plastyka
Molska
3 K
Zajęcia artystyczne
Molska
     
6.
12.55-13.40
3 B
Zajęcia artystyczne
Molska
       
7.
13.50-14.35
3 S
Zajęcia artystyczne
Molska
3 L
Zajęcia artystyczne
Molska
     
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



205
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
        4 A
Historia
Paszko
2.
8.55-9.40
        3 K
Historia
Paszko
3.
9.50-10.35
      3 B
Historia
Paszko
3 P
WOS
Paszko
4.
10.45-11.30
  3 B
Historia
Paszko
  3 K
Historia
Paszko
3 L
WOS
Paszko
5.
11.50-12.35
3 A
Historia
Paszko
3 S
Historia
Paszko
5 A
Historia
Paszko
  3 L
WOS
Paszko
6.
12.55-13.40
5 A
Historia
Paszko
    3 S
Historia
Paszko
 
7.
13.50-14.35
3 B
WOS
Paszko
  3 S
WOS
Paszko
3 A
Historia
Paszko
 
8.
14.45-15.30
    3 A
WOS
Paszko
3 K
WOS
Paszko
 
9.
15.40-16.25
      3 K
WOS
Paszko
 
10.
16.30-17.15
        .....
-.



206
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
       
2.
8.55-9.40
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
    4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3.
9.50-10.35
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
    3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4.
10.45-11.30
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
  3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
5.
11.50-12.35
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
6.
12.55-13.40
  3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
  3 S
Godz. wychowawcza
Turowska-Kuzyka
7.
13.50-14.35
    3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
   
8.
14.45-15.30
    3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
   
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



207
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 L
Matematyka
Janczarska
  3 B
Matematyka
Janczarska
3 L
Matematyka
Janczarska
 
2.
8.55-9.40
3 K
Matematyka
Janczarska
5 A
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
3 B
Matematyka
Janczarska
 
3.
9.50-10.35
5 A
Matematyka
Janczarska
3 L
Matematyka
Janczarska
3 L
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
4.
10.45-11.30
3 B
Matematyka
Janczarska
    5 A
Matematyka
Janczarska
5 A
Matematyka
Janczarska
5.
11.50-12.35
  3 B
Matematyka
Janczarska
    3 B
Matematyka
Janczarska
6.
12.55-13.40
  3 K
Matematyka
Janczarska
    3 L
Matematyka
Janczarska
7.
13.50-14.35
        3 L
Godz. wychowawcza
Janczarska
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



208
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
    3 P
Język angielski
Siemionczyk
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
 
3.
9.50-10.35
3 B
Język angielski1
Siemionczyk
    3 L
Język angielski
Siemionczyk
3 B
Język angielski1
Siemionczyk
4.
10.45-11.30
3 S
Język angielski
Siemionczyk
  3 A
Język angielski2
Siemionczyk
3 S
Język angielski
Siemionczyk
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
5.
11.50-12.35
3 P
Język angielski
Siemionczyk
  3 L
Język angielski
Siemionczyk
   
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
3 K
Język angielski
Siemionczyk
3 P
Język angielski
Siemionczyk
 
7.
13.50-14.35
3 K
Język angielski
Siemionczyk
3 K
Język angielski
Siemionczyk
3 B
Język angielski1
Siemionczyk
   
8.
14.45-15.30
3 K
Godz. wychowawcza
Siemionczyk
3 L
Język angielski
Siemionczyk
3 S
Język angielski
Siemionczyk
   
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



211
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  5 A
Geografia
Bartoszuk
  3 K
Geografia
Bartoszuk
 
2.
8.55-9.40
  3 P
Geografia
Bartoszuk
  3 L
Geografia
Bartoszuk
 
3.
9.50-10.35
  3 B
Geografia
Bartoszuk
  3 A
Geografia
Bartoszuk
 
4.
10.45-11.30
  3 S
Geografia
Bartoszuk
     
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



212
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      4 A
Religia kat.
Borek
 
2.
8.55-9.40
      5 A
Religia kat.
Borek
 
3.
9.50-10.35
        3 L
Religia kat.
Strzałko
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
        3 S
Religia kat.
Strzałko
6.
12.55-13.40
  5 A
Religia kat.
Borek
     
7.
13.50-14.35
    4 A
Religia kat.
Borek
   
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



216
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  4 A
Muzyka
Artysiewicz
     
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
  5 A
Muzyka
Artysiewicz
     
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
    5 A
Godz. wychowawcza
Artysiewicz
   
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



217
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  3 L
Chemia
Cybulińska
     
2.
8.55-9.40
  3 K
Chemia
Cybulińska
     
3.
9.50-10.35
  3 P
Chemia
Cybulińska
     
4.
10.45-11.30
  3 A
Chemia
Cybulińska
     
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
      3 B
Chemia
Cybulińska
 
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
      3 S
Chemia
Cybulińska
 
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



218
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 K
Fizyka
Kałmucka
3 P
Fizyka
Kałmucka
     
2.
8.55-9.40
3 L
Fizyka
Kałmucka
       
3.
9.50-10.35
3 A
Fizyka
Kałmucka
3 S
Fizyka
Kałmucka
     
4.
10.45-11.30
    3 K
Fizyka
Kałmucka
3 L
Fizyka
Kałmucka
 
5.
11.50-12.35
    3 B
Fizyka
Kałmucka
3 S
Fizyka
Kałmucka
3 P
Fizyka
Kałmucka
6.
12.55-13.40
        3 B
Fizyka
Kałmucka
7.
13.50-14.35
        3 A
Fizyka
Kałmucka
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



223
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
  5 A
Religia pr.
Romańczuk
     
7.
13.50-14.35
  5 A
Religia pr.
Romańczuk
     
8.
14.45-15.30
3 L
Religia pr.
Romańczuk
3 B
Religia pr.
Romańczuk
3 A
Religia pr.
Romańczuk
       
9.
15.40-16.25
3 A
Religia pr.
Romańczuk
3 B
Religia pr.
Romańczuk
3 L
Religia pr.
Romańczuk
       
10.
16.30-17.15
        .....
-.



141
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
Zajęcia techniczne
Klem
       
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
4 A
Technika
Klem
  3 K
Zajęcia techniczne
Klem
   
4.
10.45-11.30
    3 S
Zajęcia techniczne
Klem
   
5.
11.50-12.35
3 B
Zajęcia techniczne
Klem
      5 A
Technika
Klem
6.
12.55-13.40
    3 L
Zajęcia techniczne
Klem
  3 A
Zajęcia techniczne
Klem
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



142
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



144
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    4 A
Informatyka1
Klem
   
2.
8.55-9.40
5 A
Informatyka1
Klem
  5 A
Informatyka2
Klem
   
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
        4 A
Informatyka2
Klem
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



MS30
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 C
WF
Dąbrowska
    3 S
WF ch
Dobrzyńska
 
2.
8.55-9.40
      3 S
WF ch
Dobrzyńska
1 C
WF
Sasinowska
3.
9.50-10.35
1 A
WF
Lajdorf
2 B
WF
Nieścior
  1 B
WF
Misiejuk
2 B
WF
Nieścior
4.
10.45-11.30
    1 A
WF
Lajdorf
  2 C
WF
Dąbrowska
5.
11.50-12.35
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
     
6.
12.55-13.40
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
     
7.
13.50-14.35
4 A
WF dz
Klimaszewski
1 C
WF
Sasinowska
     
8.
14.45-15.30
3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
       
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



MS41
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
WF dz
Chyża
  3 A
WF dz
Chyża
  3 A
WF dz
Chyża
2.
8.55-9.40
3 B
WF dz
Chyża
  3 A
WF dz
Chyża
  3 B
WF dz
Chyża
3.
9.50-10.35
    5 A
WF
Chyża
  5 A
WF
Chyża
4.
10.45-11.30
        1 B
WF
Misiejuk
5.
11.50-12.35
      5 A
WF
Chyża
 
6.
12.55-13.40
2 A
Gimnastyka korekcyjna
Chyża
4 A
WF dz
Klimaszewski
  2 C
Gimnastyka korekcyjna
Chyża
 
7.
13.50-14.35
5 A
WF
Chyża
       
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



DS1
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
  3 P
WF ch
Rekść
 
2.
8.55-9.40
  3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
  3 P
WF ch
Rekść
 
3.
9.50-10.35
    3 P
WF ch
Rekść
4 A
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
4.
10.45-11.30
3 L
WF ch
Chyża
  3 P
WF ch
Rekść
4 A
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
5.
11.50-12.35
3 L
WF ch
Chyża
  4 A
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
6.
12.55-13.40
    4 A
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
7.
13.50-14.35
3 P
WF ch
Rekść
3 P
WF ch
Rekść
3 K
WF ch
Zajko
3 L
WF ch
Chyża
3 P
WF ch
Rekść
8.
14.45-15.30
3 P
WF ch
Rekść
3 P
WF ch
Rekść
3 K
WF ch
Zajko
3 L
WF ch
Chyża
3 P
WF ch
Rekść
9.
15.40-16.25
3 S
WF ch
Dobrzyńska
  3 S
WF ch
Dobrzyńska
  3 L
WFch1
Suproń
10.
16.30-17.15
3 S
WF ch
Dobrzyńska
  3 S
WF ch
Dobrzyńska
  .....
-.



DS2
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
  3 S
WF dz
Dobrzyńska
2.
8.55-9.40
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
  3 S
WF dz
Dobrzyńska
3.
9.50-10.35
  3 K
WF dz
Klimaszewski
  4 A
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
4.
10.45-11.30
3 L
WF dz
Suproń
3 K
WF dz
Klimaszewski
  4 A
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
5.
11.50-12.35
3 L
WF dz
Suproń
4 A
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
6.
12.55-13.40
    4 A
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
4 A
WF dz
Klimaszewski
3 B
WF dz
Chyża
3 L
WFch1
Suproń
  3 S
WF ch
Dobrzyńska
9.
15.40-16.25
  3 A
WF dz
Chyża
3 L
WFch1
Suproń
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF ch
Dobrzyńska
10.
16.30-17.15
      3 S
WF dz
Dobrzyńska
.....
-.



DS3
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    3 L
WF dz
Suproń
3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
3 L
WF dz
Suproń
2.
8.55-9.40
    3 L
WF dz
Suproń
  3 L
WF dz
Suproń
3.
9.50-10.35
  3 K
WF ch
Zajko
     
4.
10.45-11.30
  3 K
WF ch
Zajko
     
5.
11.50-12.35
3 K
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
     
6.
12.55-13.40
3 K
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
     
7.
13.50-14.35
4 A
WF ch
Zajko
  3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
 
8.
14.45-15.30
4 A
WF ch
Zajko
  3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
3 L
WFch1
Suproń
9.
15.40-16.25
  3 S
WF ch
Dobrzyńska
     
10.
16.30-17.15
  3 S
WF ch
Dobrzyńska
    .....
-.



silownia
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
  3 L
WF ch
Chyża
     
6.
12.55-13.40
  3 L
WF ch
Chyża
     
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



tenisowa
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



basen
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    2 A
WF
Zajkowska
   
2.
8.55-9.40
    2 A
WF
Zajkowska
   
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



basen
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



boisko
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



boisko
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



boisko
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



boisko
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.



004
Data publikacji: 02.02.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.55-9.40
         
3.
9.50-10.35
         
4.
10.45-11.30
         
5.
11.50-12.35
         
6.
12.55-13.40
         
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.40-16.25
         
10.
16.30-17.15
        .....
-.


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.