ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
OGŁOSZENIA >>> Nabór do klasy z rozszerzonym angielskim

Nabór do klasy z rozszerzonym angielskim

Drukuj

Wielka Brytania 27PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 18

im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

OGŁASZA

NABÓR DO KLASY

z rozszerzonym angielskim 

 

       Proponujemy Państwu nową jakość nauczania języka angielskiego (i nie tylko {#emotions_dlg.laughing}) w Białymstoku- mamy w tym zakresie już czteroletnie doświadczenie: klasę z 5 godzinami języka angielskiego w tygodniu. Drugi język do wyboru: rosyjski lub niemiecki.

Klasy A, czyli z rozszerzonym angielskim cieszą się wysoką reputacją w naszym środowisku, osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce, ogromne sukcesy na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Klasy liczą około 26 osób, na językach pracują w dwóch grupach. Tegoroczni absolwenci klasy z rozszerzonym angielskim nie mieli problemów z dostaniem się do wybranych szkół średnich. Bardzo dobrze napisali egzaminy gimnazjalne, a poziom znajomości języka angielskiego umożliwia bezproblemową komunikację, o czym przekonaliśmy się podczas wycieczki do Anglii oraz daje doskonałe podstawy do dalszego rozwoju.

 

O przyjęciu do TEJ WYJĄTKOWEJ KLASY decyduje wynik sprawdzianu uzdolnień językowych.

Zapraszamy do napisania testu 23 marca 2013 w sobotę o godz. 10.00 w siedzibie naszej szkoły - Publiczne Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku, ul. Magnoliowa 13.

Jeżeli zechcecie dowiedzieć się więcej, otrzymać zakres wymagań do testu, to z przyjemnością nauczycielki Elżbieta Bołbot i Regina Siemiończyk udzielą Państwu wszelkich informacji 19 marca 2013 podczas DNIA OTWARTEGO w naszej szkole w godzinach 12-15 lub podczas rozmowy telefonicznej w innym dogodnym dla państwa terminie. Kontakt do szkoły: 85 661 51 34

ZAPRASZAMY! W NASZEJ SZKOLE CZEKAJĄ NA CIEBIE LICZNE ATRAKCJE!