BIBLIOTEKA >>> O nas >>> Czytelnia

Czytelnia

Jest atrakcyjnym miejscem szkoły. Jasne wnętrze, funkcjonalne meble, miękkie tapicerowane krzesła zapewniają czytelnikom bardzo dobre warunki pracy.

W wolnym czasie pod opieką nauczycieli bibliotekarzy można tu skorzystać z dostępnych w księgozbiorze podręcznym słowników, encyklopedii i leksykonów np. odrabiając pracę domową, przygotowując się do lekcji, konkursów). W czytelni można także przewertować aktualne numery ulubionych czasopism i gazet (prenumerowanych jest ok. 35 tytułów).

Odbywają się tu także spotkania z ciekawymi ludźmi, w których uczestniczą uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionych okolicznych szkół.