ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SIATKÓWKA S.O.S. >>> Turniej siatkarski 2014

Turniej siatkarski 2014

Drukuj

s0swpg18frontTURNIEJ SOS W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 18 IM. KRÓLA STEFANA BATOREGO W BIAŁYMSTOKU

25.02.2014 r. w Gimnazjum nr 18 w Białymstoku, uczestniczącym w programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych odbył się Turniej trójek dla szóstoklasistek. Celem cyklicznego turnieju jest wyłonienie najzdolniejszej młodzieży, która będzie kontynuować naukę w I klasie SOS w naszej szkole.

I miejsce zajęły dziewczęta z SP 21 prowadzone przez Iwonę Speichler Wybrano też najlepszą zawodniczkę turnieju, została nią Weronika Jarmoc. Organizatorem i inicjatorem turniejów jest trener SOS Lucyna Dobrzyńska. Każda uczestniczka otrzymała dyplom i słodką niespodziankę, a zwyciężczynie dodatkowo koszulki treningowe. <<zobacz galerię forografi z turnieju>>>

foto

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.